Jump to content

Polica za gume u garažu


Recommended Posts

Dakle u garaži bi na zid stavio neku policu na koju bi mogle ići 4 gume (sa felgama) i jos neke sitnice....

Di ima izbor toga? bauhaus ili? I da ima dovoljnu nosivost za sve to....

Koliko zid mora biti debel? Imam jedan zid od 25cm i drugi od 38cm, pretpostavljam da su obadva dovoljna za tiple

 

mozda i samo ovo za gume ako ima negdje kod nas

http://www.thegaragedealer.com/store/i/is.aspx?path=/shared/images/hyloft/01000.jpg&lr=t&bw=150&bh=150

Edited by Fran_Zgb
Link to comment
Share on other sites

to sam imao prije, ima taj stalak u molydonu, kosta 150kn.

Ali onda su mi opet na podu i nemam mjesta za sve. Zato bi htio neke dići gore i onda ispod police mi stane ostalo.

Ja sam mislio klasicnu policu i gume spustim na nju i onda ih nemoram ni okretati ni nis

 

btw zake se ovdje moze skladistiti tako ko sa prve slike?

http://www.tiresstoragerack.com/images/5-tier-shelving-2wide-on-wall.jpg

jer nisu na felgi ili?

Edited by Fran_Zgb
Link to comment
Share on other sites

Dakle u garaži bi na zid stavio neku policu na koju bi mogle ići 4 gume (sa felgama) i jos neke sitnice....

Di ima izbor toga? bauhaus ili? I da ima dovoljnu nosivost za sve to....

Koliko zid mora biti debel? Imam jedan zid od 25cm i drugi od 38cm, pretpostavljam da su obadva dovoljna za tiple

 

mozda i samo ovo za gume ako ima negdje kod nas

http://www.thegaragedealer.com/store/i/is.aspx?path=/shared/images/hyloft/01000.jpg&lr=t&bw=150&bh=150

 

Ovaj link sta si stavio mi je super, tako cu si ja nesto sklepati

Link to comment
Share on other sites

Odlicno!

 

uzmes 12 metara cijevi 4x4cm

platis 250 kuna cijevi, aparat za varenje, i netko tko zna,

cas posla, a odlicno izgleda i odlicnu funkciju ima...

 

Pa da, meni garaža liči na cirkus jer možeš mislit kolko ja guma imam doma.. Ovo će bar malo riješit problem :)

Link to comment
Share on other sites

Evo slika kako sam ja sebi napravio , dakle L nosac (naopako postavljen) sa 4 cm zazora da nemogu spasti felge, i malo je duze kroz centralnu rupu ovo jer idu nekad celicne nekad alu felge gore

 

19474422843997429961038.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Mene je sve kostalo cca 30 kn , cijev je 30x20x 1,2 mm , :) sam sebi zavario ... i jos nesto ja sam stavio komad beskonackog vijka i to mi je sad 100 % sigurno jer su mi tiplovi onako li-la ... i da beskonacni vijci su pri vrhu L nosaca kako bi nosili vise tereta...

Edited by Aureus
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
slozio policu i sad imam novi problem :D

kako je garaza ujedno i ulaz u kucu to sad ne izgleda bas najljepse.

 

trebao bi to nekako sakriti, nesto staviti kao vrata ili roletu.... da ide iz stropa pa jedno 1,5m dolje..

ima tko kakvu ideju?

 

lol car :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...