Jump to content

TFSI vs. TSI vs. FSI


Recommended Posts

On 10/3/2021 at 4:07 PM, krule said:

ekipa, može preporuka za prednje bremze za mk6 GTI? Upravo sam odradio zamjenu stražnjih, uzeo obični ATE i tu nemam kaj razmišljati.

 

naprijed je također set od ATE ali ne znam koji, vjerojatno OEM zamjenski. Htio bih možda uzeti ATE power disc, da dobijem lagani upgrade i naravno malo agresivniji izgled. Jedino ne znam koje pločice su kompatibilne sa navedenim? Napominjem da ne vozim utrke, track dayeve ali htio bih imati nešto "pouzdanije" pod pedalom kočnice 

 

Ili ako postoji neka druga provjerena kombinacija, slobodno navedite. 


Ja na svom mk6 gti (~380ks +-) imam zimmermann busene diskove i brembo xtra plocice. Prase u 3pm, ne cvile, staju, a "zivlja" voznja po otvorenoj cesti im nezadaje nikakav problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 22. 07. 2021. at 11:15, krule said:

nije direktno vezano uz motor, ali je uz auto. trebam jednu informaciju. 

 

da li su na Golfu 6 gti 2009 godina zadnji senzori potrošenosti pločica zasebno na čeljusti ili su u sklopu pločice? 

uskoro su mi zadnji diskovi i pločice za zamjenu a frend sa bmw-om e90 mi bacio bubu u uho da su kod njega senzori zasebno i kad jednom prosvijetle da se moraju i oni mijenjati. 

evo da potvrdim informaciju ako će nekom trebati u budućnosti. 

 

senzor potrošenosti je samo na prednjoj lijevoj strani. senzor dolazi u sklopu pločice

na kraju sam uzeo ATE power disc i ATE oem replacement pločice naprijed i otraga komplet ATE oem replacement. 

Edited by krule
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...