Jump to content

MMM Agramservis


Mille

Recommended Posts

Samo sa pitam; ima li ikakve pa i najmanje sanse da proradi Samsung S6 Edge koji je juce navece upao u more upaljen naravno u ovom trenutku jos uvijek neizronjen? Da li se barem sim kartica i memorijska mogu spasiti?

 

Frendica imala peh eto...

Link to comment
Share on other sites

teško da proradi i kad je slatka voda u pitanju, sim vrlo vjerojatno da, to je prilično robustan komadić, ali i ako ne radi nije neka šteta, ionako operater može izdati novu, kontakti su vjerojatno na gmailu, memorijska bi mogla preživjeti, ali nema tu nikakve garancije.. problem je što već sad leži neko vrijeme u slanoj vodi, a i baterija je u njemu.. zašto još uvijek nije izronjen?

 

sad više nemaš kaj za zgubit, rastavi ga, operi slatkom vodom sve, pa odmah demineraliziranom, osuši papirantim ubrusima, ubaci sve u siliku ili rižu i nadaj se najboljem.. zapravo da budem precizan, nek gleda koji drugi aparat će si kupit..

 

kako god, aparat nije za bacit, display radi 99%, kućištu nije niš, uglavnom, ima dijelova za prodat..

 

tekućinu koja se koristi za uklanjanje korozije vrlo vjerojatno nemaš, kao niti uzv kadicu, tako da ti je ovo best shot..

 

nažalost ili nasreću imam iskustva s time.. javi rezultat..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja isao roniti oko 16h, tek se dobio iza 12h jelte, i nisam ga nasao jerbo njeni susjedi ga izronili jos ujutro oko 10h a posto ova nema mob jbg nisam mogao znati.

 

Uglavnom kad je izronjen ona ga ostavila u destiliranoj vodi kojih sat-dva potom uronila u rižu te tako bude ostao 2-3dana. Nada se čudu iako svi svjesni da su šanse nikakve. A otplaćuje ga jos do 3.mj 18' ... Inace ispao iz one kineske maskice prilikom snimanja vatrometa sa kata na brodu. Dubina nekih 5-6m odokativno.

 

Svakako javim rezultat jer i mene bas zanima.

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2017 at 5:02 PM, killuminati said:

. javi rezultat.. emoji6.png

 

Eto ako još nekog zanima; nakon tri dana u riži mob komplet mrtav te apsolutno nikakve znakove ničega ne pokazuje. Nakon otvaranja unutra puno sasušene soli, sve korodiralo (nisam osobno vidio već po riječima njenog buraza koji ga otvarao).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ARGRAM servis na Žitnjaku

 

Dakle lazu ko psi.
Odno sam im u pon S8 koji je u garanciji na zamjenu baterije jer mi se gasi na 30% bat. Prije nego sto sam odnio pitam ih koliko ce trajati popravak i kaze mi zenska na tel cca 3 dana.
Ja jos naivcina odnio sam mob na Zitnjak kao da se ne gubi vrijeme na transport moba do servisa.
Naravno svi smo danas bez moba ko bez ruke, ali sta ces, reko ok i predam ga na servis. Kako niko ne zove niti se ista mijenja na njihovoj web stranici gdje se provjerava status servisa prvo ih zovem u cetvrtak rano u jutro. Opet ista (valjda je samo jedna osoba na telefonima za musterije) zenska i kaze bit ce danas, provjerite oko 3-4 (serviseri rade do 4). Zovem u pola 4 i pitam kakvo je stanje i kaze mi ona serviser je uzeo mob ali nece stic danas, bit ce sutra. Mislim si sta nisi odma rekla da treba 5 dana pa bi nes kombinirao ali sta cu reko ajde petak onda.
I danas (petak) opet nitko ne zove, nema promjene statusa i zovnem ja njih u 10. Prvo sam cekao 19min da mi se javi i onda mi zena kaze da nezna sta je sa mobom jer je kolega na gablecu. Ja lud vec, ona kaze da me nazove za pola sata kad se ovaj vrati. Naravno zove za sat i pol i kaze mi da lik jos nije ni takao mob i da ce biti tek u pon ili uto.
Znaci kenjaju (da ne psujem) koliko su dugi i siroki. Dakle za zamjenu baterije (ako me i u vezi toga ne krenu zaje) im treba min 10 dana.
Totalno neozbiljno i u buduce cu se svim silama truditi da ne idem kod njih jer je ovo smece od odnosa prema musterijama.
Definitivno preporucujem zaobilazenje AGRAM servisa u sirokom luku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...