Jump to content

MMM Agramservis


Mille

Recommended Posts

  • 2 months later...

ima netko iskustva sa doticnima?

vip im je poslao moj htc na popravak.

online status popravka nemogu uc.nisam dobio podatke..

cuo sam od puno ljudi da su imali problema s agram servisom...

ima netko nekakvu vezu tamo?

iako imam garanciju i softwerski uredan mob ,veza bi dobro dosla jer jebiga.ovo je Hrvatska.

Link to comment
Share on other sites

ja odnio SE C905 tamo na "dijagnozu", da vide kaj mu je i kaj bi trebalo napraviti. Rekao sam da ne rade ništa nego da mi jave kvarove i cijenu popravka. Dva tjedna ih zovem i kažu da je gužva da još nisu ni pogledali mobitel. Nakon tri tjedna mi pukne film i kažem da ću doći po mob i odnjeti ga drugdje, a ženska mrtva hladna kaže da je mobitel popravljen i da ga mogu podići... oni zamjenili klizni mehanizam, čitač kartice, onu neku foliju unutra i metnuli software :lol: i pazi sad, nisu niš naplatili jer su se oni zeznuli, pošto ja nisam rekao da to naprave... :lol: :lol: i fakat tak bilo, došao po praktički nov mob i nisam ni kune platio :D je da sam čekao, al se isplatilo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
posalji mi imei mobitela na PM i opis kvara

 

tek sada vidio :doh::doh:

nebitno mobitel dosa u mene,veliki respect agramu,promjenili touch i klizac vrata koji sam bio siguran da nece prihvatit garanciju za to...

u svakom slucaju :thumbsup: za agramservis. brzo,uredno.

Link to comment
Share on other sites

Trebam i ja nekog u agramservisu...mjenjan mi je touch na desire z prije tjedan dana i ulazi prasina... Neda mi se opet ic preko vipa jer dugo traje a i neda mi se opet unrootat telefon.placam za uslugu pice,cevape,stagod

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Imam iphone 4s kupljen 10.o4.2012 i odnesen u Vip Semark. Javili mi kroz tjedan da se ne moze popraviti i da se ceka novi uredaj. Pitao jel mogu dobiti bijeli kad se vec dobiva i oni rekli, ne samo onakav kakv je.

Proslo tri tjedna i poziv iz vipa da je dosao mobitel. Dolazim u Semark i dobivam stari Iphone, ful zaczden a djelatnik mi cita da moram platriti 1680 kn popravak i da mi garancija ne vrijedi jer je bio pod utjecajem vlage. Pa koji je to k....c. Idem sad malo citati po netu i vidim da dosta ljudi ima problem s vlagom. Moram napomenuti da je mobitel koristen uvjek u normalnim svakodnevnim uvjetima i nikad nije bio u vodi, soku i sl.

 

Sad sta bi trebalo raditi? Sto poduzeti...mobitel k0oji je pazen, uvjek u futroli s folijama sada nemam garanciju i mogu si nadoplatiti iovako preplaceni mobitel na sugavu tarifu.

Link to comment
Share on other sites

Eto i sam bi trebao nekog ako mi moze rijesit da ne cekam mob 100 godina jel mi zbilja treba.

Radi se o note 2 problem je sto se ne zeli puniti normalno, sto trza i steka i sto facebook aplikacija nikako da proradi normalno te se sam od sebe restartira, obicno jednom dnevno.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Da nebi bilo da samo ja imam problema sa agramom frendu ne zele priznati garanciju na one x, da se vide tragovi vode na maticnoj i nesto fizickih ostecenja(od pada) na kucistu mobitela.

Mob nikad nije bio u doticaju sa nikakvom vodom i sam od sebe je krepao u dzepu.

 

Sto sad napravit, totalno je ljut i misli ih cak prijavit u potrosacki kod zbog prijevare i ne priznavanja garancije koju pokusavaju izbjec jel pise da bi trebalo kao novi uredaj koji ovi vjerojatno sad ne zele dati.

 

Sto napravit jel ima netko koga u agramu ili?

Ovaj je totalno lud sad mobitel mu treba, ovi se sad prave grbavi i sto onda na kraju krajeva vrijedi jamstvo u ovoj fucking drzavi kad servis koji ju mora ispostovat izmislja gluposti da izbjegne svoje obveze, a lovu znaju pokupiti

Link to comment
Share on other sites

Da nebi bilo da samo ja imam problema sa agramom frendu ne zele priznati garanciju na one x, da se vide tragovi vode na maticnoj i nesto fizickih ostecenja(od pada) na kucistu mobitela.

Mob nikad nije bio u doticaju sa nikakvom vodom i sam od sebe je krepao u dzepu.

 

Sto sad napravit, totalno je ljut i misli ih cak prijavit u potrosacki kod zbog prijevare i ne priznavanja garancije koju pokusavaju izbjec jel pise da bi trebalo kao novi uredaj koji ovi vjerojatno sad ne zele dati.

 

Sto napravit jel ima netko koga u agramu ili?

Ovaj je totalno lud sad mobitel mu treba, ovi se sad prave grbavi i sto onda na kraju krajeva vrijedi jamstvo u ovoj fucking drzavi kad servis koji ju mora ispostovat izmislja gluposti da izbjegne svoje obveze, a lovu znaju pokupiti

 

nemaju oni tebe šta tamo muljati... Svi ti mobiteli imaju indikatore "smočenosti" na određenim djelovima na ploči. Uglavnom ako je bio mokar to se na njemu jasno vidi

 

Inaće što se njih tiće, oni ti promjene mobitel bez problema, jel to nije njihov trošak nego HTCov, ali HTC neće priznati njima garanciju na uređaj kojemu indikatori pokazuju da je bio u vodi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...