Jump to content

Rolanje izvlacenje rubnjaka


Recommended Posts

zanima me dal ima za kupiti tu masinicu ili dal se da napraviti ako netko ima kakve nacrte? ako nist drugo tko mi moze to napraviti a da ima masinicu

trebal bi prednje blatobrane za cca 1cm malo povuci van da guma ude ispod blatobrana

Edited by Unknown
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...

Znaci trebam rolericu ili ko to radi

Trebam unutarnji rub blatobrana porolat. Znaci ne rub izvlacit van nego samo onaj rub od cca 1cm gdje nasjeda plasticna zastita blatobrana povinut prema unutra jer mi to strugne preko vece rupe ili kad se auto zaljulja

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Ma ima ih i za 500-600kn za kupit...

 

Neda mi se kupovat a tribat ce mi jednom. Razmisljam da koristim phonebook metodu

 

Metoda je ok al je dosta zajebano jer je sila velika pošto dosta velik dio rubnjaka odjednom gura a i zajebano je za iza gdje je blatobran strukturni dio pa treba veca sila za izbacit ga van,a i često se desi da nakon nekog vremena odlučiš još malo proširit.

 

MOzda bolja opcija kupit i po 100kn ga rentat dalje.

 

FRend na e92 probao,odustao i otišao do gabreka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Pozz. trebao bih zarolat maximalno rubnjak i izvuc ga par milimetara. gdje to dat radit u zagrebu a da bude kvalitetno napravljeno bez fušarenja i bez da pukne farba ili da bude oštečena? kolko vidim na netu. nekom tko nije u praksi sa time zna puknut farba i zna lose izgledat, a profic to rijesi bez problema

 

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Rolanje izvlacenje rubnjaka

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...