Jump to content

Bilstein - Autohrvatska?


Kevin

Recommended Posts

Imali nekod tu da radi u Autohrvatska? naime, zvao ih danas glede Bilstein ovijesa B8 ili B12 za Evo 8 a odgovor je bio da nemaju u ponudi uopce za Evolutione?! A znam da su nedavno imali na prodaju PSS9 za 14.000kn.

pa ako neko moze provijerit nek mi se javi na PM :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Pošalji mi točan model i godinu auta pa ti provjerim u ponedjeljak sa dečkima sa dijelova.

 

Punto1 1.4 (mada nije al nema veza :) )GT turbo....1994-1999 god

 

federi i amortizeri....obični ili gewindi ... za svaki dan za normalnu upotrebu mi treba ovjes

 

ajd pliz vidi...ja slao mail ali niko ne ferma :frusty:

Link to comment
Share on other sites

Googlaj Reiger, Ohlins, exe-tc, Intrax, Proflex... :)

 

Malo glupo, jer covjek kupuje jeftino i dobro, a dajete mu savjete o ovjesu gdje je ulazna cijena BAREM 6-7k€ za set gewindi, te ustvarni nemate pojma o karakteristikama ovjesa.

 

Pa ono.....vidim da znate proizvodjace, ali znate li cijene i karakteristike?

 

Ti ovjesi koje si naveo rade KO KURAC na obicnoj cesti. Doslovce. To su trkaci gpN ili jos jaci ovjesi, koji razvale auto, nisu udobni, ustvari gola kurcina do trenutka kada se pocnete voziti na noz. TEK ONDA SU NA SVOME, i da ODLICNI SU ZA TU NAMJENU. :thumbsup:

 

Za civilne aute NIKAKO ne mozes namontirati taj ovjes, jer ces proklinjat dan kad si ga namontirao i dao pare za njega.

Link to comment
Share on other sites

Malo glupo, jer covjek kupuje jeftino i dobro, a dajete mu savjete o ovjesu gdje je ulazna cijena BAREM 6-7k€ za set gewindi, te ustvarni nemate pojma o karakteristikama ovjesa.

 

Pa ono.....vidim da znate proizvodjace, ali znate li cijene i karakteristike?

 

Ti ovjesi koje si naveo rade KO KURAC na obicnoj cesti. Doslovce. To su trkaci gpN ili jos jaci ovjesi, koji razvale auto, nisu udobni, ustvari gola kurcina do trenutka kada se pocnete voziti na noz. TEK ONDA SU NA SVOME, i da ODLICNI SU ZA TU NAMJENU. :thumbsup:

 

Za civilne aute NIKAKO ne mozes namontirati taj ovjes, jer ces proklinjat dan kad si ga namontirao i dao pare za njega.

 

od prilike moje iskustvo se podudara sa time što Hic kaže :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Upit je poslan, mislim da ćemo do sutra imati info.

Tihomire nažalost za tebe nema ništa... :(

 

hvala :)

 

Ali Tihomire, imam ja za tebe sto ti treba :D

 

znam da imaš ovo i javit ću se kad sve ostalo riješim i bude lancia na 1.5bar

http://www.bc-racing.co.uk/c-bczi01/lancia-delta-8v-16v-87-90/

 

ako ne smislim nešto drugo,bilsein mi je idealan jer su mi eibach opruge nove i ta kombinacija odlično radi na lanciji

kod bc gevindi je prednost i novi ležajevi prednjih amortizera

a zadnje ležajeve sam već stavio nove :drink:

englezi hvale i bc na lanciji,ona crna lancia od 348ks ima baš to

ali to mi je još 50% ili više skuplje nego sam mislio dat za bilstein

uglavnom javit ću se kad tad :D

Link to comment
Share on other sites

Malo glupo, jer covjek kupuje jeftino i dobro, a dajete mu savjete o ovjesu gdje je ulazna cijena BAREM 6-7k€ za set gewindi, te ustvarni nemate pojma o karakteristikama ovjesa.

 

Pa ono.....vidim da znate proizvodjace, ali znate li cijene i karakteristike?

 

Ti ovjesi koje si naveo rade KO KURAC na obicnoj cesti. Doslovce. To su trkaci gpN ili jos jaci ovjesi, koji razvale auto, nisu udobni, ustvari gola kurcina do trenutka kada se pocnete voziti na noz. TEK ONDA SU NA SVOME, i da ODLICNI SU ZA TU NAMJENU. :thumbsup:

 

Za civilne aute NIKAKO ne mozes namontirati taj ovjes, jer ces proklinjat dan kad si ga namontirao i dao pare za njega.

 

Napisao je da nije cuo za Proflex, pa sam naveo ove proizvodjace i uputio ga da googla...

 

Cijene su takve da ih nece imati na svome autu, doduse exe-tc je prije imao i road/track verziju koja je kostala 7000 GBP, sad imaju samo profi program, Reiger, nov ako se sjecam nekih 12 ili 15k eura...

 

Slazem se da bi iskoristio puni potencijal takvog ovjesa da auto mora imati kavez i sve ostalo sto ide uz to, glupost je jedino ovo sto si napisao da je takav ovjes ko' kurac na obicnoj cesti, da nisu udobni i da razvale auto... Mozda se nisi vozio na Reigeru, zacudjujuce udobno i mekano, upija svaku rupu ali i Ohlins kakav je Lonac imao na Micekima je slican... Zapravo zacudis se da ti rally ovjesi uopce nisu tvrdi kako mislis da jesu...

 

Znam da pokusavas prodati BC, meni ni iz djepa ni u djep, samo se nadam da si vidio sto govore o BC-u na lancerregisteru ;)

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, Loncev Ohlins kosta 16000€ i upravo je goli kurac naspram serijskog ovjesa od subarua.

Auto se apsolutno vozi uzasno, neudoban je, poskakuje, katastrofa.

Isto tako i reiger od cure ili proflex od francetica. Katastrofa za svakodnevnu voznju. Preskupa katastrofa.

 

 

A sto se tice BC-a, procitaj Nasioc forum linkove koje sam postao...100 ljudi 100 cudi

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, Loncev Ohlins kosta 16000€ i upravo je goli kurac naspram serijskog ovjesa od subarua.

Auto se apsolutno vozi uzasno, neudoban je, poskakuje, katastrofa.

Isto tako i reiger od cure ili proflex od francetica. Katastrofa za svakodnevnu voznju. Preskupa katastrofa.

 

 

A sto se tice BC-a, procitaj Nasioc forum linkove koje sam postao...100 ljudi 100 cudi

 

Pricao sam o Lanceru, ne o Imprezi, a i ne znam u cemu je stvar kod Cure i Francetica, mozda krivo postelano, pretvrde opruge, ne znam, auto od Sebalja kao da lebdi...

 

Cuo sam i iz prve ruke o BC, imali su ih vec neki u HR, a vani na forumima ih u pocetku hvale, a kasnije kao da se raspadaju... IMHO definitivno bi radje Bilstein ili KW...

 

hic mu oce dms uvalit kaj mu od lonca ostalo kaj zastekaju zadnji svako malo ;))))))))

 

heheh :) ali ajde, ako je onaj 50mm to je mrcina od amortizera, nakon reparacije bi trebalo biti super...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...