Jump to content

Laser Interceptor vs Anti Laser


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

jel se sto promijenilo na ovom polju?

 

odlučio sam uzeti u slijedecih 10ak dana samo nisam siguran da li LI ili Antilaser

 

Ono što mi je bitno da:

- ima update ako dodje neki novi pistolj

- da radi (jel)

- da se moze preseliti na novi auto jednostavno

 

 

Koliko košta LI a koliko antilaser i ima li netko kombinaciju za neki od njih da se dobije jeftinije?

Link to comment
Share on other sites

LI sa svojim softverom ima pistolje u bazi koje mi u HR neceom imati za 5 godina. Govorim o svemu onom sto imaju ameri a tih pistolja ima 15ak 20 modela.

 

U ostalom koliko puta smo u mom autu isprobavali i znas sve kako i sto.

 

LI ti je 350 eura puna cijena ako me sjecanje nevara. Kad je bio group buy na forumu bio je jeftiniji ako se sjecam.

Link to comment
Share on other sites

LI sa svojim softverom ima pistolje u bazi koje mi u HR neceom imati za 5 godina. Govorim o svemu onom sto imaju ameri a tih pistolja ima 15ak 20 modela.

 

U ostalom koliko puta smo u mom autu isprobavali i znas sve kako i sto.

 

LI ti je 350 eura puna cijena ako me sjecanje nevara. Kad je bio group buy na forumu bio je jeftiniji ako se sjecam.

 

A znam da smo kod tebe probavali samo nisam znao da li ti imas LI ili AL

 

Ima netko neki deal za LI sa ugradnjom? Treba ugraditi tako da mogu za godinu i pol preseliti u drugi auto

Link to comment
Share on other sites

A znam da smo kod tebe probavali samo nisam znao da li ti imas LI ili AL

 

Ima netko neki deal za LI sa ugradnjom? Treba ugraditi tako da mogu za godinu i pol preseliti u drugi auto

 

Ja imam Laser Interceptor.

 

Ugradnja ti je pljuga, ak ti se da malo nedjelju popodne provest oko auta...ak hoces bit gospon i kljuc u ruke onda kuzim

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Laser Interceptor.

 

Ugradnja ti je pljuga, ak ti se da malo nedjelju popodne provest oko auta...ak hoces bit gospon i kljuc u ruke onda kuzim

 

Ma na G3 je vjerojatno lakše nego na novijim autima - can bus i te gluposti. Ako je 100-200kn ugradnja ne isplati mi se zafrkavati jer cu sigurno strgati neku plastiku ili neki kurac

Link to comment
Share on other sites

Ma na G3 je vjerojatno lakše nego na novijim autima - can bus i te gluposti. Ako je 100-200kn ugradnja ne isplati mi se zafrkavati jer cu sigurno strgati neku plastiku ili neki kurac

Can bus ti nema nikakve veze s lase interceptorom. Njemu samo treba napajanje i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ma na G3 je vjerojatno lakše nego na novijim autima - can bus i te gluposti. Ako je 100-200kn ugradnja ne isplati mi se zafrkavati jer cu sigurno strgati neku plastiku ili neki kurac

 

Gluposti.

 

Nema nikakve veze C-B sa time jer jedino sto radis je to da spajas LI na postojecu struju u autu drugim rjecima na prvi izvor plusa i minusa sto moze biti pepeljara ili neko svijetlo u pretincu. To je cijela mudrost.

 

Btw ugradio sam LI i na W204 2008g i sve sljaka bez problema tako da nema nikakvog govora o tome.

 

img_0329t6kk8.jpg

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Znaci LI j odličan no treba definitivno i V1. Taman se opustis i vozis kako god zelis cim te LI spasi par puta i onda u gorici naletis na mulatnova + patrolu koju zaustavlja

 

Busted !

 

Stedim za V1

 

Da, popusio ja isto tako na radničkoj. Zabrijes da si siguran i onda si ga sam metnes

 

A multanove vidam sve cesce i cesce...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...