Jump to content

Nikasiliranje ?


Recommended Posts

Ak nije to taj podforum prebacite di treba...

 

 

Ovak, zanima me dal u HR postoji firma koja se bavi nikasiliranjem

cilindara...

 

Imam doma jedan kit jos iz mladosti a jako je poznat i trebalo

bi ga presvuc ponovno jer je zaribao...

 

Znaci ponovno nikasiliranje cilindra za skuter...

 

70ccm Hebo Manston Revolutio Race kit....

 

Il ima netko neku drugu opciju...Italia itd itd...

+ okvirna cijena...

 

https://www.scooter-attack.com/pics/xxl/et-hr4000221mrv.jpg

Link to comment
Share on other sites

imam di to rade, budem ti sutra dal kontakt. Nama odrađivali i cinčanje i kromiranje,podravina, dal je virovitica il pitomača neznam ziher.

 

a rade i u varaždinskim toplicama, al s njima nisam imal kontakta.

 

edit: kaj tu ide neka specijala prije nikasila? koja je tu točno procedura?

Edited by woo
Link to comment
Share on other sites

Nema kod nas nitko tko to moze napraviti. Znam da je moja ekipa sa tomos foruma trazila i nisu nikog uspjeli naci kod nas. Trazili su za E90 (electronica) i za njegov cilindar sa popravljanjem riseva (nadovarivanje) i busenjem na specijalu i nikasiliranjem i sve je kostalo cca 1000kn. Mislim da je islo preko neke srpske firme ali se radi u ceskoj ako se ne varam. Mislim da je debljina nikasila ispod jedne desete, a cilindar je promjera 48mm ako se ne varam ( cisto za info). Ako zelis mogu ti potraziti na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Nema kod nas nitko tko to moze napraviti. Znam da je moja ekipa sa tomos foruma trazila i nisu nikog uspjeli naci kod nas. Trazili su za E90 (electronica) i za njegov cilindar sa popravljanjem riseva (nadovarivanje) i busenjem na specijalu i nikasiliranjem i sve je kostalo cca 1000kn. Mislim da je islo preko neke srpske firme ali se radi u ceskoj ako se ne varam. Mislim da je debljina nikasila ispod jedne desete, a cilindar je promjera 48mm ako se ne varam ( cisto za info). Ako zelis mogu ti potraziti na forumu.

 

Mario,zar nije onaj decko u sloveniji odradio nikasliranje... oko 130€ ga je kostalo...ima na forumu tema

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...