Jump to content

Hed Power Tuning


Elmin OPC

Recommended Posts

 

Koliko onda ovaj M ima hp? 350?

 

Ma taj isto nema 420ks jer ovi u BMWu lažu, neka dođe na HR Dyno, tu će imat 300 :lol:

 

Naravno da je moguće da ima 400ks jer svaki REVO auto ubija, to su ljudi koji znaju složiti software za VAG. REVO je Bog za VAG, sve ostalo su samo varijacije na temu...a ja sam se prvi ovdje u to uvjerio nakon što sam prošao parking tuning i vrhunski garaža/dyno tuning.

 

Ovi isto imaju virtalne konje (oba na K04)

 

 

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Vau zamisli idem se sad ubit .. ne ubije me jer trenutno nije u voznom stanju tj. nekaj ne valja a to ti dobro znaš

 

Bi stavio neke parice na to? :):):)

 

Ubio te na 0.9, a sad je na 1.3 i mogu ti reci jedino...u r smoked :):):)

 

A to

Kaj ne valja, je preskocio remen za zub i zato je isao ko kita :(

Link to comment
Share on other sites

Bi stavio neke parice na to? :):):)

 

Ubio te na 0.9, a sad je na 1.3 i mogu ti reci jedino...u r smoked :):):)

 

Pa kaj i da jesam, drago mi je za Josipa, uostalom svrha tog auta je da juri i ništa drugo pa neka onda i juri !

 

I meni je taj auto respect i nije mi niti najmanje krivo ako spušim od njega!

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Pa kaj i da jesam, drago mi je za Josipa, uostalom svrha tog auta je da juri i ništa drugo pa neka onda i juri !

 

I meni je taj auto respect i nije mi niti najmanje krivo ako spušim od njega!

 

Da si pametan stajao bi samo iz nule s drugima, tak i tak je trka na 400m iz nule, a tu sumnjam da te clio ima... A opet, nikad se nezna... :)

 

A druga stvar, zamisli da ovaj S i golf dođu u HR, pa nebi ni 13.5 vozili... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Da si pametan stajao bi samo iz nule s drugima, tak i tak je trka na 400m iz nule, a tu sumnjam da te clio ima... A opet, nikad se nezna... :)

 

A druga stvar, zamisli da ovaj S i golf dođu u HR, pa nebi ni 13.5 vozili... :lol:

 

Clio nema šanse ni u snu iz nule, eventualno na 1000m .. ja ću se počet stajat iz nule kad nam uvedu ono odbrojavanje crvenog na semaforu kao što je u npr Samoboru i Osijeku :)

 

Ma nebi ni 14 odvezli, nemoj biti tako optimističan, ipak S3u pogoduje smola na startu :lol:

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Pa kaj i da jesam, drago mi je za Josipa, uostalom svrha tog auta je da juri i ništa drugo pa neka onda i juri !

 

I meni je taj auto respect i nije mi niti najmanje krivo ako spušim od njega!

 

E zato te volim papcino!

Link to comment
Share on other sites

Mene je Sinisa vozio u ovakvom M3, istina nebi nikada rekao da ima te ks, ali brate kako se to vozi, kako zvuci v8 na skoro 8 t okretaja....auto je prebrutalana pogotovo kada ga vozi netko tko ga zna voziti

Link to comment
Share on other sites

Evo današnji dan je počeo zanimljivo, stigli dijelovi za G 5 GTI, kovane klipnjače,ležajevi, GT3071,RVO STG4, itd.......... Moramo se požuriti sve složiti i izmapirati do petka da u subotu možemo voziti.

Evo malo slika šta se danas radi, kasnije čemo staviti još slika.

http://s1074.photobucket.com/albums/w401/hedpowertuning/GTI_5_GARETT/

Link to comment
Share on other sites

2 Hic: Stvarno imaš aute za usporedbu počupani clio u rangu sa klošarevim Tipom i S3 za svaki dan.

A kaj clio vozi?

 

Clio nije baš počupan, samo nema zadnje siceve, nije skidao tapecirung sa krova ili pilio interijer kao klošar :D .. Clio nije bio na SRu od kad ima turbo, Bog te pitaj kolko to može odvest ;). Tak da Clio spada u everyday auto, Josip nije htio raditi korito iz auta koji mu služi za zabavu.

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Clio nije baš počupan, samo nema zadnje siceve, nije skidao tapecirung sa krova ili pilio interijer kao klošar :D .. Clio nije bio na SRu od kad ima turbo, Bog te pitaj kolko to može odvest ;). Tak da Clio spada u everyday auto, Josip nije htio raditi korito iz auta koji mu služi za zabavu.

 

neznam meni je to glupa usporedba...al bilo bi glupo da sa 900 kg i kolko već ima konja nije brži...a ispod 280 nema sigurno...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je glupa usporedba :thumbsup:

 

A osim toga nek kaže tko šta oće...al S3 pali svaki dan i vozi svaki dan i ide na skijanje i na +80 si hladi jaja...dok je Clio zamišljen da samo juri po ravnom....

Link to comment
Share on other sites

A osim toga nek kaže tko šta oće...al S3 pali svaki dan i vozi svaki dan i ide na skijanje i na +80 si hladi jaja...dok je Clio zamišljen da samo juri po ravnom....

 

ali ima jedan problem.....meni je Clio najbolji od svih ovih :D

Link to comment
Share on other sites

ali ima jedan problem.....meni je Clio najbolji od svih ovih :D

 

Kad si GEJJJ:lol:

 

2 Klošar: loool daj pročitaj s razumjevanjem jebemu :lol: Stavio sam te kao usporedbu za kaj služi taj auto :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...