Jump to content

Kako izvaditi kovanicu iz radija u autu?


Recommended Posts

Nemre zašlusat nikaj? :D

 

Prije dva dana smo učili na koju stranu se CD unutra stavlja, pa je mišić ubacio dvije kune unutra kada nisam gledao... i okrenuo je kako ga je tata učio, ribicu prema dolje, broj dva prema gore! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na idejama, ali ne da mi se vaditi radio van.

To mi je prekomplicirano, onda moram i onu naljepnicu podrapati i to više onda nije to... zato sam sada prodao cijeli auto! :lol:

 

Najjednostavnije riješenje hahahah

Link to comment
Share on other sites

Kad su auto radiji u pitanju, ja sam isto imao veselje, kako imam lošu naviku karticu od autoceste gurnuti u XC-u u radio dakle u ulaz za CD, stalno gurnem karticu nutra da malo viri van jel mi je tako najbrže rješit naplatu kad stanem na kučici na dohvat mi je ruke, i lani idem ne znam više kad prema Zadru i na Lučkom uzmem karticu i fino stavim opet na ulaz za cd-e i opće ne skužim da mi je u vožnji cd player uvukao karticu u sebe ... dodjem na ZD1 na kučicu tražim karticu bokte nema je...sve prevrnuo, već mi glupo ekipa otraga trubi ja tražim - ono vidi budele a još k tome i KR rege :) , ovaj pizdi u kućici a ja bzvz stisnem eject i kartica izađe van - jbga sljedila je kupovina enca :)

Link to comment
Share on other sites

Kad su auto radiji u pitanju, ja sam isto imao veselje, kako imam lošu naviku karticu od autoceste gurnuti u XC-u u radio dakle u ulaz za CD, stalno gurnem karticu nutra da malo viri van jel mi je tako najbrže rješit naplatu kad stanem na kučici na dohvat mi je ruke, i lani idem ne znam više kad prema Zadru i na Lučkom uzmem karticu i fino stavim opet na ulaz za cd-e i opće ne skužim da mi je u vožnji cd player uvukao karticu u sebe ... dodjem na ZD1 na kučicu tražim karticu bokte nema je...sve prevrnuo, već mi glupo ekipa otraga trubi ja tražim - ono vidi budele a još k tome i KR rege :) , ovaj pizdi u kućici a ja bzvz stisnem eject i kartica izađe van - jbga sljedila je kupovina enca :)

 

hahahahha da mi je bilo vidjet scenu kak izbacuje karticu nakon eject hahahhahaaha

 

:haha:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedno 20-30+kn negdje po autu, katastrofa kak zvecka pogotovo na ciglama (tipa zapadni kolodvor).

Kovanice drzim u pepeljari i zna mi se desiti da dodem na one rucne autopraone, izvadim skroz pepeljaru van da ju mogu okrenuti da novci ispadnu, uzmem koliko mi treba i vratim nakon pranja ostatak love bez da sam vratio pepeljaru.... A tamo ima fina rupa tak da dio propadne i mos se jebat

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...