Jump to content

chip na 1.4 tdci


Recommended Posts

Radio ja par komada... Nista posebno za rec.. ide bolje, al svejedno se ne pomiče jer ima oko 90ks :D

 

daj mi recite kakva je razlika što se recimo autoputa tiče i potrošnje na istom... sa 90ks bi trebao manje trošiti pri nekih 140 nego serijski, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Dobro, a što je sa trajnosti motora?

 

Mene u biti najviše zanima ovaj dio oko pada potrošnje, jebe mi se za performanse jer ti auti (1.3jtd Swift, 1.4tdci Fiesta) koje imam ionako nemaju performanse, sa ili bez chipa. A sa oba radimo kilometraže cca 35 000 godišnje, pa je potrošnja i trajnost motora najbitnija. Na 35 000 godišnje i pola litre na 100km napravi razliku...

Link to comment
Share on other sites

jel bi kaj mogao napraviti od mazde 323, 2.0 DITD:) ima denso pumpu, kažu da se ne može chipat

 

jedino rf4f pumpu umjesto rf2a koja se nafrlji da šiba više goriva i to ti je to.. ali to ti se isplati jedino ako ti riknu ventili pa ti purić ili tko već daje repariranu, naravno u prethodnom dogovoru s njim, ali mislim da onda ne daje garanciju.. takva je bila njegova DITD.. pumpa i injektori su usko grlo, a komp nije raspoložen za komunikaciju i ne da se reprogramirati..

 

bez SA - nula bodova.. a i tu priča ne staje, tako da ispada skup sport, bolje zaboravi.. :D

Link to comment
Share on other sites

Dobro, a što je sa trajnosti motora?

 

Mene u biti najviše zanima ovaj dio oko pada potrošnje, jebe mi se za performanse jer ti auti (1.3jtd Swift, 1.4tdci Fiesta) koje imam ionako nemaju performanse, sa ili bez chipa. A sa oba radimo kilometraže cca 35 000 godišnje, pa je potrošnja i trajnost motora najbitnija. Na 35 000 godišnje i pola litre na 100km napravi razliku...

 

1.3multijet 218,000 bez kvara osim egr, čipan skoro od početka, potrošnja ca. 5.5 prosjek, na full gasu autoput 10.2

Link to comment
Share on other sites

Jel se dobiva sta na snazi ako se blokira egr.?

Onak po nekoj logici bi se to trebalo jako osjetit.

Jel probao tko blokirat na dieselima.?

 

Kod mene blokiran odavno, razlika apsolutno nikakva (bitno mi je samo da se sranje ne skuplja u motoru). EGR je otvoren inače samo na manjim okretjima (ili griješim?), tak da razlike u snazi ni nebi trebalo biti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...