Jump to content

ugradnja auto plina


Recommended Posts

Ja ti mogu preporučiti Hyundai Birt. Na svoj Accent sam ugradio plin kad je auto imao 180 000km. Auto danas ima 300 000 i vozi bez greške. Nikad problema.

 

Sustav Tomesetto , garancija 3 godine.

 

Za cijenu pitaš kolegu Mavericka sa foruma, to je njegov servis

 

I još važnije, nije samo moje iskustvo, puno ljudi je zadovoljno s njima... Vjerujem da ih ima i na ovom forumu.

 

 

EDIT: Napomena, koliko znam, ugrađuju na sve aute, iako su primarno Hyundai servis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Landi renzo imam od 6mj 2008.g. u svom 1.8t. Imam "bijele" injektore, 45kW max po komadu te jedan isparivač. Do sada nikakvih problema nisam imao a prešao sam cca 65tkm.Na plinu auto radi jednako kao na benzinu. Definitivno preporuka za Autotim i Landi renzo sistem.

Auto je izbacio kod Matjaža na valjcima 225ks...

Edited by Gonzaga
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da ne otvaram novi thread...

 

Naime gledam na njuškalu ima puno polovnih instalacija na prodaju. Pitanje je da li se kod ugradnje iste to može legalno atestirati?

Logika mi govori da to mora netko "ovlašteni" instalirati i onda izdat papire za atest ili sam omašio fudbal?

Link to comment
Share on other sites

Landi renzo imam od 6mj 2008.g. u svom 1.8t. Imam "bijele" injektore, 45kW max po komadu te jedan isparivač. Do sada nikakvih problema nisam imao a prešao sam cca 65tkm.Na plinu auto radi jednako kao na benzinu. Definitivno preporuka za Autotim i Landi renzo sistem.

Auto je izbacio kod Matjaža na valjcima 225ks...

 

Još jedna preporuka za Auto Tim. BMW 325i sa superchargerom 286KS/6 cilindara i Subaru Forester 2.0 Turbo (177KS / 4 cilindra).

Nikad problema s njihovim sustavima, a dobili su preporuku od majstora za kvalitetu ugradnje/ožičenje/nosače.

Nekad ti ugrade plin i motor izgleda strahota.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna preporuka za Auto Tim. BMW 325i sa superchargerom 286KS/6 cilindara i Subaru Forester 2.0 Turbo (177KS / 4 cilindra).

Nikad problema s njihovim sustavima, a dobili su preporuku od majstora za kvalitetu ugradnje/ožičenje/nosače.

Nekad ti ugrade plin i motor izgleda strahota.

 

Tak je meni poslje auto tima izgledao. :) ECU doslovno 3 mm od + kleme akumulatora (matalni dio ECUa), kablovi preko akumulatora da ga nisam mogao izvaditi bez da pol njihovih vezica porezao i pomicao kablove, isti slucaj s kutijom filtera zraka.

Link to comment
Share on other sites

Nije, eno ga i dan danas prede :D

 

a za 4 cilinda sam platio koliko me pamcenje sluzi 5500, oba sistema BRC, direktno ubrizgavanje.

 

I sto je najbolje, ekipa govori treba svake godine barem 2 servisa na plinu :D

 

Na oba sistema smo 2x odradili servis (promjena filtera) i spajanje na dijagnostiku da pregledaju tlak i postavke i to je to

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi thread...

 

Naime gledam na njuškalu ima puno polovnih instalacija na prodaju. Pitanje je da li se kod ugradnje iste to može legalno atestirati?

Logika mi govori da to mora netko "ovlašteni" instalirati i onda izdat papire za atest ili sam omašio fudbal?

 

Ovako ti stoje stvari :D jer sam prosle godine iz corse prebacivao u zenin auto plin

plin mora imati papire da bi ga uopce mogao atestirati. ovlasteni serviser ga treba izvaditi iz jednog i ugraditi u drugi auto te ti izdaje papirologiju za atest. na tehnickom moras dati papire od auta u kojem je bio(naravno ako je bilo atestirano), kupoprodajni ugovor i tu potvrdu od servisera

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
5 godina stara boca ili 10?

 

po novome atest boce vrijedi 10 godina tako da oni samo na tehnickom produze papire za tih 5 godina jos..

nakon 10 godina stavljas novu bocu

 

5 godina mi sada ima boca... znaci da ne moram ici kod ovih kaj su mi plin ugradili ? sami ce mi na

tehnickom produziti papire ??

Link to comment
Share on other sites

ako je 5 godina samo odeš na tehnički i nikaj sve ok,

ako je 10 godina onda se radi tlačna proba i moraš platit 500kn.

 

Mislim da nije tako. Prije je bilo 5 god, tlacna proba pa jos 5 god. A sad je 10god i onda ide nova boca...tako su bar meni rekli...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...