Jump to content

Clutch kit


Recommended Posts

to Doggy: Ne vjerujem da je do auta, jer je stock kvacilo sasvim normalno.... mekse nego kod Alfe 159 JTD. Znam da Loncaric preporuca serijsku lamelu od Spec C modela, koja se dobro ponasa u voznji, ali da nije bas za nagla kretanja.

Imao je poznanik Carbonetics na Evo X i to je bilo jako tvrdo, kako mi je covjek opisao...

 

to Peras: za ACT sam se isto nacitao dobrih stvari, gdje si to nabavio ?

Link to comment
Share on other sites

to Peras: za ACT sam se isto nacitao dobrih stvari, gdje si to nabavio ?

Kupio direktno na netu (BTW: extra usluga i komunikacija), na site-u: http://www.nolimitmotorsport.com/

Ali provaj ovako: nađi na ACT site-u koji kit želiš: http://www2.advancedclutch.com/products/euro_jdm_apps.aspx

i PN od kita potraži na eBay-u (znaju imat bolju cijenu sa shippingom za HR)

 

peace ;)

Link to comment
Share on other sites

Svi koji imaju dvosturku ili vise lamela su meksi. I ne postoji kvacilo koje prenosi vise momenta a da nije tvrde. Znaci ako ides na jednostruku i oces da prenese vise momenta treba ti jaci pritisak korpe(tj. tvrda papucica).

Jedino sto s drugim materijom mozes dobiti, da s porastom temperature dalje dobro drzi.

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcRPLdbj8-ZX61s4Jf8mUBimu1v4ftod-8gzTJKMaxgXNGOSyBD9QQ

 

FM022SDMC1 Carbon twin plate.. sram me je napisati cijenu.... otprilke 5 tauzentki ali €...

 

5k E toliko imam u budgetu za reviziju motora... za set kvacila mislim da ce izmedju 1000-1500e biti sasvim dovoljno za moje potrebe.

Link to comment
Share on other sites

Ti vec moras u reviziju motora?!?

 

ne moram... motor je sasvim u redu, i s ovom snagom od 320ks i serijskim turbom se nosi sasvim dobro.

 

Ali mislim ako stavim neki GT3071 ili turbo u toj klasi, da mu se nece previse svidjat. Pa bolje da se odmah sve slozi na kovano kako treba, nego se mislit kad ce sta puknut i onda samo imat vise komplikacija, riskirat blok ...

 

to kevin: dobro pretpostavljas :)

Link to comment
Share on other sites

Pa cuj, ako se zna da serijski klipovi na 2.5L ne drze preko 400ks, przonjere na glavama niti toliko, a meni je zelja vise od toga... cemu onda trazit sam tu granicu, otkrivat toplu vodu koja je vec otrkivena...

A ako me nije frka na track day s njim otic, ne vidim sta je problem otic na platak (nije da sam jednom bio platku s njim)

Link to comment
Share on other sites

Pa cuj, ako se zna da serijski klipovi na 2.5L ne drze preko 400ks, przonjere na glavama niti toliko, a meni je zelja vise od toga... cemu onda trazit sam tu granicu, otkrivat toplu vodu koja je vec otrkivena...

A ako me nije frka na track day s njim otic, ne vidim sta je problem otic na platak (nije da sam jednom bio platku s njim)

 

Zajebavamo te, sta se pjenis odmah

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...