Jump to content

Veća dimenzija guma/iskustva


Recommended Posts

Imao sam good year assimetric i trosile su se puno brze nego trenutne...

imam trenutno bridgestone potenzu RE050A....super su mi, i mislim da cu ponovno na njih.

Frend si je sad pred malo na Fiestu ST uzeo potenzu i zadovoljan je

 

 

s kojim je uopće gumama auto došao?

 

moje osobno mišljenje je da s potenzom re050/re050a ne možeš fulati..

 

205/40 bi ti bilo pretvrdo?

 

Ja sam zadovoljan jako sa potenzom re050a u toj dimenziji, al je bas ono niskoprofilna guma i mozda bi bilo pretvrdo za svaki dan, al je zato cijena kod furlana jako dobra

 

Potenza je super, tvrda je pa se ne trosi jako, ima dosta tvrde bokove, pa se ne uvija prejako, jedino mi je po kisi bila mrvicu losija nego npr. GY Eagle F1 GSD3...

 

Ja pak čuo samo hvale o CSC5.

 

+1 navodno jako, jako dobra guma...

 

Inace za testove guma i opazanja od strane vozaca, dvije dobre stranice:

 

http://www.tyrereviews.co.uk/

 

http://www.tirerack.com/

Link to comment
Share on other sites

Koja ti je širina felge? 7x17?

 

Ako je tolika, guma 225 ce ti malo glupasto izgledat!

 

Continental sportcontact 3 je super guma ali je mekana i brzo ce ti se potrošit! Ja bih ti isto savjetovao da uzmeš bridgestone potenzu, mislim da je bolja opcija.

 

Vidim da ti je auto došao s Continentalkama, kako si zadovoljan s njima i koliko si km prešao?

Link to comment
Share on other sites

Pa jako sam zadovoljan i htio sam ih opet uzeti al ih nije bilo ni kod furlana ni kod lašića. Zato sam i krenuo na drugu dimenziju i druge gume, a za csc5 zbilja nisam dobio preporuku. Točnije pitao sam u Vag-Toniju i tamo sam dobio preporuku za Optigrip.

Sa csc3 sam prošao nekih 50kkm i auto se odlično ponašao do neki dan na kiši. Umalo sam poljubio auto ispred sebe. Stoga razmišljam i o GY opti/efficientgrip.

Link to comment
Share on other sites

40kkm ti je maksimum ako ih rotiraš i to po 20kkm na pogonskim kotačima! Mislim da nakon tih kilometara nemaš više šta tražit od bilo koje gume...

 

Ako su ti bile dobre Continental sportcontact 3 do sada a cijenom su prihvatljive mislim da se nemaš šta puno mislit!

Link to comment
Share on other sites

40kkm ti je maksimum ako ih rotiraš i to po 20kkm na pogonskim kotačima! Mislim da nakon tih kilometara nemaš više šta tražit od bilo koje gume...

 

Ako su ti bile dobre Continental sportcontact 3 do sada a cijenom su prihvatljive mislim da se nemaš šta puno mislit!

 

Potpis na Sreleta. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tu neznam više ko koga. Jučer je Lašić imao CSC 3 danas ima Premium Contact :D

 

Inače, slažem se s vama i zato pitam za gume. Po sredini imam još mesa i nisam došao do indikatora, al su mi krajevi (kako s lijeve tako i s desne) potrošeni. Zato se i premišljam dal uzimati 225/45r17. Ako se 205 na očigled potrošio po bočnim stranama onda će se 225 po meni još brže.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu neznam više ko koga. Jučer je Lašić imao CSC 3 danas ima Premium Contact :D

 

Inače, slažem se s vama i zato pitam za gume. Po sredini imam još mesa i nisam došao do indikatora, al su mi krajevi (kako s lijeve tako i s desne) potrošeni. Zato se i premišljam dal uzimati 225/45r17. Ako se 205 na očigled potrošio po bočnim stranama onda će se 225 po meni još brže.

 

Daj ti prije svega prvo špur pregledaj. Jer ako baš ne juriš po zavojima onda te špur zajebava. Inače RE050A su ti dosta glasnije od CSC3 upravo radi tih tvrđih bočnica.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu neznam više ko koga. Jučer je Lašić imao CSC 3 danas ima Premium Contact :D

 

Inače, slažem se s vama i zato pitam za gume. Po sredini imam još mesa i nisam došao do indikatora, al su mi krajevi (kako s lijeve tako i s desne) potrošeni. Zato se i premišljam dal uzimati 225/45r17. Ako se 205 na očigled potrošio po bočnim stranama onda će se 225 po meni još brže.

 

premalo pumpas gume.

Link to comment
Share on other sites

To što Gonzo kaže. Da je špur, onda bi samo jedna strana nastradala. Ako je guma prepumpana, iskoči srednji dio i troši se jače od ostatka gume. Ako je guma premalo napumpana, onda srednji dio "upadne" i troše se bokovi.

Link to comment
Share on other sites

Eto, bio sam kod vulkanizera i kod mehaničara. Kažu da treba podesiti špur, jer bi moglo biti da je negdje dobio ili da je tokom zamjene sa ljetnih 205/50r17" na zimskih 195/65r15 moglo doći do malog pomaka.

Danas idu gore zimske i idem pogledati špur s njima. A na proljeće kad uzmem nove ljetne ići ću pogledati što je sa špurom na ljetnim.

 

Inače, odustao sam od 225/45r17. Kako sam bio kod mehaničara pitao sam za tu dimenziju pa smo pogledali oznaku felge pa je rekao da će guma biti napuhana/balonasta na toj širini felge.

$T2eC16ZHJG!E9nm3q9BQBQHp)vZsDQ~~48_72.JPG

Drugi pak mehaničar iz Renaulta koji mi i servisira auto mi je rekao da je 225 overkill za moj auto kako po težini auta (1300kg)/širini gume/upravljivosti po kiši/potrošnji/snazi auta.

 

Stoga mi ne preostaje ništa drugo nego iskeširati dodatnih cca 30eur po gumi.

Edited by matt
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...