Jump to content

auspuh na tdi-ju?


Recommended Posts

imam u planu cipnut audija,pa me zanima sta napraviti sa auspuhom?

mislio sam skinuti katalizator i eventualno koji lonac...da dobijem onaj sova zvuk :D

 

evo što sam ja napravio, na mom TDI

 

- skinuo katalizator i sve lonce, kompletan ispuh

- od turbine fi70 downpipe, pa se dole grana u dvije fi45 i na kraju na svakoj strani po jedan full protočni lonac

 

ako imaš prednji pogon onda ne trebaš raditi dvije cijevi nego može proć i jedna po sredini, onda samo nastaviš do kraja

 

Zvuk:

- paljenje motora - fora zvuči,kao da je neki puno jači motor u pitanju

- 2000 okretaja (na koliko se normalno TDI vozi ) isto kao i prije

- 3000 okretaja - počinje imat duboki zvuk koji eventualno na autocesti može živcirat kod duže vožnje. Ništa ne reži kao kod benzinaca nego jednostavno ono dizelsko roktanje postane puno dublje

- iznad 3000 do 5000 okretaja - duboko tutnji ali ne smeta jer se TDI rijetko vozi u tom režimu

 

a tehnički prolaziš isto kao i prije, jer sve ovo skupa ne utjeće na eko test i sl.

 

eventualno ako ti smeta duboki zvuk na većim okretajima na autocesti, onda još naprijed staviš jedan protočni lonac i to je onda utihnuto sve

 

samim otvorenim auspuhom nikad ništa ne dobiješ, ali ovdje je fora što s širokom downpipe rasterećuješ turbinu (toplina) i onda kod remapiranja možeš dodatno povećati tlak turbine i tu dobiješ na snazi

Link to comment
Share on other sites

evo što sam ja.........

 

samim otvorenim auspuhom nikad ništa ne dobiješ, ali ovdje je fora što s širokom downpipe rasterećuješ turbinu (toplina) i onda kod remapiranja možeš dodatno povećati tlak turbine i tu dobiješ na snazi

 

Ti si bas siguran u to? Ono, ......100%?

Link to comment
Share on other sites

Ti si bas siguran u to? Ono, ......100%?

točno to..

meni je auto doslovno "poludio" nakon što sam maknuo dpf, 2 katalizatora, zadnji lonac, 5. injektor, by-passao egr i stavio K&N.

i da, čuje se sova.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KkX0lFGHilc

 

sad jedan dan ću do muharema na valjke izmjerit da vidimo razliku vs stock.

 

edit:

e da, što se tiče zvuka.. ne ovisi samo o auspuhu već i motoru.

npr lexus/ toyota ima tihe motore, ovo što čuješ na filmiću je fi60mm od turbine do kraja sa 2 protoka L i D

nit je glasno nit ruži nit buči.

 

nekidan u gradu vidio neki seat leon mislim, bijeli sa crnim nekim detaljima, ima ziher samo cijev do kraja i čuje se ODVRATNO!

rega neka jednostavna ali nisam zapamtio.. nešto mžda ZG#0110-xy tako nešto

 

ito tako blacka viđam sa njegovim seatom po kvartu i nemam pojam koji auspuh ima odn konfiguraciju ali se čuje barem 3x glasnije od mog a moj full protok.

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

2 goert.. - pa nije bitna onda tu sada KS/Nm.. dal se time možda utjecalo na "krivulju" iliti elastičnost motora/ dinamiku a što je sa ranijim tarbo spoolom za koji se baš osjeti razlika i od kud veći moment?

 

2 francuz - ne čitaš sve, pogledaj moj post

 

2 kill - točno to! al nije svima max 2,5 jer novijim nekim crdi je npr. 1,3 (citroen jumper 2.2hdi)

 

2 mario84 -baš :)

Link to comment
Share on other sites

ako je s motorom sve u redu onda prođe eko test bez problema, dizelima se gleda zacrnjenje, max 2,5..

 

Imas tu vise poglavlja na kojima mozes pasti tehnicki, npr. neodgovarajuci ispusni sitem za promatrano vozilo, buka prevelika, katalizator ako je skinut....

Link to comment
Share on other sites

koja je definirana gornja granica u decibelima ili je to po metodi oko palac?

 

što znači neodgovarajući ispušni sistem za promatrano vozilo? po kojem se kriteriju to odlučuje?

 

otkad se gleda jel ima kat auto fizički na sebi? od neki dan ili..? ako ima kućište, a izbijen je, onda stručnjak zaključuje da auto ima kat? :doh:

 

znam da radiš u STP, pa nema veze s tobom, ali opetovana jedenja govana od strane vrlih "stručnjaka", "gospode" koja piše te pravilnike i sl..

Edited by killuminati
Link to comment
Share on other sites

to me zanimalo,znaci ako maknem samo kat dobijem malo sove :D

 

daj mi reci jel ti dimi vise odkad nema katalizatora

 

Nisam siguran je li ispuh uopće ima ikakve veze s "dimljenjem". Dizeli sami po sebi dime dosta. Mislim da se je što se toga tiče ista stvar kao i s origi ispuhom

Sječam se kad je Alfa 1.9JTD stigla nova iz tvornice, nakon 500 km napravljenih po gradu je dimila ko lokomotiva

Link to comment
Share on other sites

Goertosing > Kako prolaziš eko test ako nemaš katalizator?

 

Ja eko test sa ragom tdi starom 15 godina i maknutim srednjim loncem i katom prolazim bez beda i mjerenja su u granicma cak po rjecima djelatnika bolja jer mu dodje zaguseni Golf 6 tdi i kaze da je to uzas.

Link to comment
Share on other sites

Kat na dizelu nema veze sa ekotestom.

točno to, niti na dizelu uopće treba bit katalizator.

stavljeni su na dizlo aute radi toga da kad "riknu" moraš u dućan po novi.

 

edit: što se tiče "buke", moj auto sa svim tim maknutim restrikcijama je i dalje tih, malo dublje od serijale a kad ga je gasirao nije bučao već onako fino DRUKAO ZRAK a ne kao ti seat leoni što sam čuo prdenje isl nebulozne zvukove.

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

Da siguran sam, i pri tome mislim na TDI

 

Osječaš da ide brže je tu svakako, ali sve zapravo ostaje isto.

 

Pricas pizdarije, i nisi siguran nego samo pokusavas opravdat svoje razmisljanje koje je ........netocno.

Sve i jedan turbo motor, bio on dizel ili benzinac ce imati bolji odaziv na gas bez ispusne cijevi (ili auspuha uopce), ....bez obzira kojeg promjera bila.

"Osjecaj" koji spominjes je sugestivnog karaktera koji nema veze sa stvarnoscu.:no2:

Link to comment
Share on other sites

:huh:...uopće nisam znao da na TDI-u ne treba katalizator.

 

A do čega ovisi koliko auto dimi? Audi mi ne dimi nimalo, ali baš nimalo. Hoće li se skidanjem katalizatora to povećati?

 

koliko znam bar za starije tdi-je dimljenje ovisi o bosh pumpi :huh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...