Jump to content

208 cornering lights?


Recommended Posts

pozdrav.

 

pošto sam uzimao auto sa lagera, on nema upaljenu funkciju da se pale maglenke u zavoju, nažalost, jer je doplata mizerna.

 

moje pitanje je, da li se to može naknadno oem ugraditi, ili se može na neki način softverski uključiti?

 

znam da na vw takve stvari idu sa par klikova, no za pug nemam pojma...

 

edit: radi se o peugeotu 208

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni se čini korisnim, ima šef, i na grande puntu koji sam probal u salonu.

 

 

e sad, moje je pitanje bilo simpl, dal se može uključit, da uključim, ako ne ništ.

 

 

iako realno po stranim forumima vele, da na 208 nema nikakve svrhe, jer maglenke nemaju tak široki snop, meni je opet fora to...

Link to comment
Share on other sites

Bio misljenja ko i vecina ovdje, preseravanje, beskorisno bla bla bla... ali nakon sto sam vozio par vozila s tom opcijom, mogu reci da sam promjenio misljenje, tj da je jako korisna stvar po noci...

Tokom dana nazalost neznam da li su se palila ili ne :D ipak, vozio sam

Link to comment
Share on other sites

Da je funkcija korisna, je. Da treba svijetliti po danu, ne.

 

Mislim da se većina protivnika ove novotarije više ravna na moju drugu tezu. Inače, sviđa mi se da su ipak počeli stavljati senzor za aktiviranje danju ili da ne svijetle ako nisu upaljena kratka svijetla.

Link to comment
Share on other sites

E sad, tu imaš foru. Dakle, zima i po zakonu treba imati uključena kratka svjetla, pa ako rade kratka radit će i cornering lights. Tako da svi koji imaju uključenu opciju cornering lights svijetlit će maglenke.

 

Kratka ili dnevna po zakonu... ;) A sumnjam da nki auto ima corner light a nema dnevna svjetla. Tak da je stvarno ok povezat ih samo sa kratkima.

Link to comment
Share on other sites

svi vi koji serete da je to idiotarija i debilizam, niste sjeli u auto koji to ima OEM

a ovo što po parkingu, na mjestu i po danu također svijetli - puca mi kurac- zar bi trebali glavu razbijati sa tim glupostima ?

slikat cu razliku, pa recite da li je to glupost nepotrebna

Link to comment
Share on other sites

A šta će ti to? Meni je to najgluplji izum ikad. Motaš volan na parkingu, a maglenke migaju na sve strane :D

 

Definitivno :thumbsup:

 

a Dinac....mislim da ti nisi dobro pogledao kako to izgleda izvana kad si u prometu :D

Edited by NOkru
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...