Jump to content

Bušenje diskova


Recommended Posts

pa i tvornički bušeni diskovi se naknadno buše tako da pucanej oko rupa je blablabla očigledno ako imaš prastara tupa svrdla i kineski tokarski stoj iz peveca

 

 

Ma nije stvar u tupim svrdlima i kineskim tokarskim strojevima, nego u tome da se rupice popune, pa pucaju oko rupica... Jedino sto dobijes je izgled i manju masu diska, a poanta dobrog rada diskova je primanje i odvodjenje topline, a sa busenjem smanjujes povrsinu diska...

Link to comment
Share on other sites

glup sam pa da pitam, zakaj bi itko išel bušit diskove doma?

 

kak se čovjek osjeća kad stisne kočnicu na 180 kmh znajući da je on sam, bez ikakvih proračuna itd izbušil 50 ak rupa u disk?

 

To i mene zanima. Bio sam jednom kod jednog tokara koji je više od sat vremena računao na kojim mjestima i promjerima izbušiti rupe. Čovjek je stariji pa je sve na papiru računao ali si je stvarno dao truda i sve u mm izračunao i bušio. Nije to sam tak zbušit par rupa i onda će kočiti brutalno

Link to comment
Share on other sites

pa i tvornički bušeni diskovi se naknadno buše tako da pucanej oko rupa je blablabla očigledno ako imaš prastara tupa svrdla i kineski tokarski stoj iz peveca

 

Pucanje nema aspolutno nikakve veze sa time kada je i kojim svrdlom disk bušen, već sa samom činjenicom da ima rupe.

 

Po meni, ako hoćeš disk sa rupama / narezima kupi takav original disk, inače, mani se ćorava posla...

Link to comment
Share on other sites

Ma nije stvar u tupim svrdlima i kineskim tokarskim strojevima, nego u tome da se rupice popune, pa pucaju oko rupica... Jedino sto dobijes je izgled i manju masu diska, a poanta dobrog rada diskova je primanje i odvodjenje topline, a sa busenjem smanjujes povrsinu diska...

 

Da, bas im je to prvobitna namjena.:drink:

Link to comment
Share on other sites

a nes neke nauke nacrtas disk podjelu preneses na disk i izglodjes

za samoventilirajuci disk najprije nacrtas pregrade i onda nacrtas podjelu izmedju pregrada

dal je to vama shema proracun ili nacrt neznam ako covijek zna sta radi treba mu 5min da se pripremi

 

kad stisnes kocnicu sa 240 i drzis do nule prvi put je ok drugi put je malo slabije treci put vise ne koci kako treba

kod nebusenih diskova vec drugi put osjetis da koci slabije

Link to comment
Share on other sites

po meni odeš u dučan i kupiš takve diskove kakve želiš, zaboga, radi se o kočnicama....

 

to je sve tak dugo dobro dok se netko ne ubije, a očito se to mora dogodit da dođe ljudima u glavu...

 

nadam se da nikog ne vrijeđam, no to je po meni debelo previše kamo taj "amaterizam" zadire...

Edited by woo
Link to comment
Share on other sites

kad stisnes kocnicu sa 240 i drzis do nule prvi put je ok drugi put je malo slabije treci put vise ne koci kako treba

 

 

Ovo je vise do plocica i kocione tekucine nego do diskova... Stavi neke bolje plocice, pa javi kad vise nije kocilo, prije ces popustiti ti nego one (pod uvjetom da je na autu kocioni sistem prilagodjen snazi i masi automobila). Iako, na kraju je uvijek limitirajuci faktor guma, jer ona odredjuje maksimalni moment...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...