Jump to content

3m dvostrana traka


Recommended Posts

... zanima me gdje mogu naći ovu traku za kupiti... čuo sam da je baš ta od 3m-a dosta jaka, ali ako netko ima neki bolji prijedlog tj. neku traku drugog proizvođača da je dostupna, samo recite... bitno mi je da je ''extra strong'' i da je za ''outdoor''

Link to comment
Share on other sites

ima ti tesa, crvena, ja nju korstim za aplikaciju isprinta.... tanka je i jebeno extra strong(20cm trake na forexu 1x1,2m na obicnom zidu, nakon 20 min trgas zid kad skidas...).

mogu ti u pon tocno pogledat kod, imam u firmi zapisano ili mozes pmnut Begu, on mi ju ju preporucio.

Link to comment
Share on other sites

Gdje se moze kupit ta Tessa traka? Ima toga u Bauhausu mozda?

 

Ak moze tko dat savjet, pri jacoj kisi mi zadnja lijeva vrata pustaju vodu i to se pocelo desavat nedavno a skuzio sam da na njima nemam tu traku zaljepljenu kao na desnoj strani gdje nemam problema. Dal je otpala ili su je u praonici skinuli, ne znam.

 

Dakle gdje kupit traku da zaljepim to na unutarnju stranu vrata da to zadihtam?

 

Lijeva strana koja pusta

a3edu8em.jpg

 

Desna na kojoj je traka i ta je ok

uma9egy7.jpg

Link to comment
Share on other sites

... zanima me gdje mogu naći ovu traku za kupiti... čuo sam da je baš ta od 3m-a dosta jaka, ali ako netko ima neki bolji prijedlog tj. neku traku drugog proizvođača da je dostupna, samo recite... bitno mi je da je ''extra strong'' i da je za ''outdoor''

 

Wurth ima brutalno jaku traku, prozirne boje izgleda kao da si naljepio sloj silikona. Time mi je bila pričvršćena tablica i kad sam je vadio morao sam cijelu tablicu frkati da bi uspio odlijepiti i još sam skinuo boju s auta. Ali je jako skupa, ne sjecam se sad koliko ali nekih 200-300 Kn je cca 10m.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...