Jump to content

Ravnanje felgi preporuka


Igor_zgb

Recommended Posts

Ja sam recimo sa Krunom bio jako zadovoljan.

Nosio RH zw1 prvo kod Slaveka, e taj je tek lovio u mutnom, pa daj ti njih ostavi, pa cemo vidjeti, pa ovo, pa ono, pa nezna ni sam, pa mora vidjeti, pa cijene iz glave na pamet, a jedna se razlikuje od druge za 200%.

Reko hvala, produzio kod Krune, sve se dogovorili za cas, posteno se ispricali o njegovom Fici, felgi od F50 koja mu stoji u radioni i tako.

Pokupio felge po dogovoru, cijena postena i kako je bila recena(manja nego bilo koja koju je Slavek rekao), felge bile odlicne, niti tresle, niti trazile utega puno...

Ne vjerujem kako se onda tako promijenio, a i tada je imao puno posla

Link to comment
Share on other sites

Ja to vulkanizeru ostavim pa on nosi negdje tu kod nas na zapadu, fora je u tome da ujutro ostavim kotac i do 4 je felga poravnata i sve, zato se valjda i ceka kad sam nosis jer drugi posao staje kad im ovakvi koji valjda svaki dan dolaze donesu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Da li ima nekih novosti u svijetu ravnanja? :)
Ne treba mi nista posebno, Oz Superturismo malo izubijan od Zg rupa i mislim da bi se 2 trebale poravnati. Zapadni dio mi je zgodniji. Kruno je jos uvijek preporuka?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, acmen said:

^^

Kakve su cijene za 18"ke?

 

svi popravci ovise o stanju felge... 
Ne dodes kod mehanicara i kazes koliko kosta da se popravi auto... prvo ce napraviti diagnostiku pa ce ti dati cijenu... tako je i sa popravcima felge

moze ti dati otprilike cijenu na objasnjenje sta treba napraviti... ali kad ju stavi na stroj i vidi u kakvom je stanju znat ce koliko sati treba da se popravi i po tome ce naplatiti...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Slavek....250 kn za felgu 18" ja plaćao....s lakiranjem nije baš tolko pedantan pa mu nebi dao da to radi...ali ravnjanje/varenje...tu je odličan....meni je jednom jednu felgu tak poravno da je poslije imala manje utega nego kad je nova bila

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je kod Krune situacija takva da će uz najbolju volju felge biti gotove negdje u 6. mj (I shit you not), kakva su vam iskustva sa farbanjem i uređivanjem kod Jelenića? (Cibona).  Ja sam jednom ravnao felgu kod njega prije 10ak godina, al to nije bilo niš posebno za napravit i nije trebalo farbati, pa ne znam što očekivati.

 

Tnx

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...