Jump to content

zamjena siceva ventila dusikom


Jopa

Recommended Posts

A vi me kužite da su DIN standardi zastarjeli i da postoje nove, dugo godina usavršavane, metode ugrađivanja siceva?

Je8o vas DIN i hlađenje. Mojo iz Doboja to riješava gumilaštikom i špikulama, za pol ure je glava gotova :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ja znam da je bilo majstora koji su na runnerima lezajeve u blok prešali "kak su to naši stari delali" i redovito su takvi motori zaribavali i blokovi bili sjebani

 

A bilo je i onih koji su stavili lezajeve u škrinju i grijali blok. Takvi motori su vozili bez greške

Link to comment
Share on other sites

ja znam da je bilo majstora koji su na runnerima lezajeve u blok prešali "kak su to naši stari delali" i redovito su takvi motori zaribavali i blokovi bili sjebani

 

A bilo je i onih koji su stavili lezajeve u škrinju i grijali blok. Takvi motori su vozili bez greške

 

ja sam nakitanog vozio 20 000km i odlučio se na preventivan zahvat koji si gore naveo... raspali se ležajevi nakon zamjene za parsto kilometara i sve se podrobilo (napreso sam ih u polutke bloka)... haha

Edited by nix
Link to comment
Share on other sites

Ja cu prvi u englesku poslat ecu od abs-a ( tj necu poslat jer tu zivim ali , ta se usluga kod nas nemoze dobiti ) da mi ga otvore i posloze u njemu sto nevalja jer mi baca gresku. U nas tog servisa nema. Kosta 200 eura jebe mi se al ce mi radit ABS.

 

 

 

pa kaj nema ispravnog rabljenog za kupiti???

Link to comment
Share on other sites

pa kaj nema ispravnog rabljenog za kupiti???

 

Pa kupio bi rabljeni da nadjem nekog tko ima Golf 3 za dijelove ali koji jos uvijek vozi, moze se probat i onda ja kazem e TAJ ocu. A ne da mi on iz kosare izvadi neki ECU i kune mi se svojom obitelji i susjedima kako to radi al ja prvo moram dat novce. A onda kuda koji mili moji..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...