Jump to content

zamjena siceva ventila dusikom


Jopa

Recommended Posts

Uvijek je bilo majstora koji znaju svoj posao kao i onih koji ga ne znaju.

Da bi ti netko nesto napravio, trebas tocno znati sta zelis napraviti i to prenijeti onome ko to zna napraviti.

Takvi su rijetki, ali ih ima.

A sto se tice nas i naseg mentaliteta, on je takav da je tudje govno uvijek bolje od vlastitog. Neki su slali svoje dijelove über majstorima u inozemstvo, pa su na kraju shvatili da su dobili ......govno.

Uglavnom, cesto se puta desi kao sto jedna stara poslovica lijepo opisuje: ......"vidjela žaba gdje se konji potkivaju pa i ona digla nogu" i tocno je tako sa samozvanim tunerima.

Cijela poanta je u tome da jednostano nema dovoljno znanja. Opreme i strojeva ne fali.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Meni je ovo sto je Hic napisao totalna istina. Ali to mogu potvrditi tak nakon sto mi je 14k kn otišlo na motor di je čovjek napravio tako dobru strojnu obradu bloka da je isti nakon prvog paljenja bio za novo glodanje.

A masne pare su uzete za veličanstveni posao!

Ne radi se o istom "majstoru" no hrvatski san je isti.

 

pa budi frajer i reci o kojem se radi majstoru , a ne trpaj sve u isti koš : )

 

2Hic; TOLIKO koliko naplačuješ moraš moć i htjet toliko pričat i mljet , o meni govore također zadovoljne mušterije koje se vračaju i vračaju..

ako te mnogi nisu doživili, možda je do tebe a ne do njih : )

za mene si jednostavno internet meštar koji broji svoje generalke, na hrawebu si ih imal 30tak , sad si možda na broju od 70do100..

 

zanimljivo je onda kak nitko nevalja u HR a obradu ipak radiš kod Božićevića

 

a što se glava tiče nisi radio sa svima pa nemreš znat da je stari Birt Bog i batina za složit glavu kak se spada..

dok smo mi bili u pelenama , on je mrdal po kanalima

Link to comment
Share on other sites

Evo da pojasnim:

 

Busis li na vruce, na 90C?

Ne mijenjas siceve dusikpm, ok.

Piksas li darton cilindre sa cnc-om?

Balansiras radilice i ostalo?

Radis li plateau finish i ako da, koliko RA je na kraju?

Ista stvar za glave/blokove

 

 

Eto to su meni zanimljive stvari.

Link to comment
Share on other sites

Ja cu prvi u englesku poslat ecu od abs-a ( tj necu poslat jer tu zivim ali , ta se usluga kod nas nemoze dobiti ) da mi ga otvore i posloze u njemu sto nevalja jer mi baca gresku. U nas tog servisa nema. Kosta 200 eura jebe mi se al ce mi radit ABS.

 

Tapeciranje i sve oko toga u engleskoj ? Rene je davno stavio link firme koja to radi ovdije. Skoro pa su besprijekorni. Nisu kao Vilner u Bugarskoj ali jako dobri. Da cu ici jednom kurcevom Matusu i ostalim klosarima ? Pa nikad u zivotu.

 

Restauraija felgi ? http://www.rimfurbish.co.uk . Dobis zamjenske felge dok ti se ove repariraju tak da ti auto nije na klocnama. Usluga na nivou samo takvom.

 

 

U hrvatskoj je kvaliteta uvjetovana potraznjom za istom. Posto smo zemlja koja nema love, vecinom seljaci i klosari pa je takva i kvaliteta usluge. Onaj mali postotak koji zeli vrhunsko ide kod tih klosara i onda placa duplo i troduplo jer ih oni zene za lovu posto vide da je stranka voljna platit i onda kad nevalja nikom nista. Il rade ponovo sto puta i jednako lose ili odes kod drugog. Meni osono se ovo desilo nebrojeno puta. Novci nisu problem ali da li mozes odraditi uslugu na nivou na kom ja zelim ? Uvijek je odgovor da. Naravno ja dobijem ne kurac nego kurcinu u zube.

 

Na kraju ostaje sad ici traziti van usluge po europi gdje znas za sto placas ili izaci iz tog i odustati ili raditi sam sa svoj dvije ruke ako znas i mozes.

 

Ja se iz dana u dan susrecem sa tim problemima da ono za sto platim, za sto se dogovorim s nekim ne bude ispostovano onako kako je dogovoreno. I sto onda ? Novce sam dao, nezadovoljan sam poslom. Sjednem i placem i tucem se po glavi. Sve sto mogu je ici drugom majstoru ako postoji i zeli popravljati iza nekoga ili raditi dalje sam ako znas. Ako neznas di si onda ? I kad mislis da si se opametio i da si konacno nasao pravog majastora i sve i onda te opet klepi po glavi i zapravo shvatis da u HR nemozes jednostavno dobiti uslugu koja je na nivou ukoliko spadas u onih 10% ljudi koje lova ne jebe a zele kvalitetu.

 

Nazalost tako je, ja se i dalje lupam po glavi i placem zbog silnog novca ulupanog evo npr u auto a usluga je daleko od obecane

 

Meni je osobno dosta hrvatskih majstora i fusera koji nisu u stanju napraviti ono sto tvrde prilikom ugovaranja posla.

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

pa budi frajer i reci o kojem se radi majstoru , a ne trpaj sve u isti koš : )

 

Ha ha ha, da te nebi jos i poslu ucio :)

Daj se uozbilji. Kada budem imao vremena popricati sa "majstorom" i sa njime rijesim spor tek onda budem iznio svoje iskustvo u nasem poslu. Nisam dijete da svima govorim kako se tko jebe u supak...

 

Edit;

evo Sven je napisao kratko i jasno. Tesko je kod nas imati uslugu koju trazis, a ono malo ljudi koji mogu pruziti takvu uslugu su zauzeti poslom jer je netko pametan (cesto iz EU ili svijeta) shvatio da ce dobiti super uslugu za vrlo dobru cijenu i taj ih puni poslom. I di sam ja? U truloj garazi kod N.M. u jastrebarskom i strijepim da mi auto ne izgori s njegovim neredom jer se grije na staro motorno ulje u preradjenoj peci iz "Back to the future II". No way - fuck off.

 

Pouka je da se u Hrvatskoj jedino isplati prodati sve te krampove i kupiti novi auto (na strane tablice obavezno) i vozis se. Ono sitno tuninga sto ti treba napravis kod provjerenih ljudi i GAS.

 

I cim se desi da ti trebaju bilo kakvi majstori prodas auto i kupis novi.

 

Zalosno, ali to je nama nasa borba dala.

Edited by Zeljko_M
Link to comment
Share on other sites

Ja cu prvi u englesku poslat ecu od abs-a ( tj necu poslat jer tu zivim ali , ta se usluga kod nas nemoze dobiti ) da mi ga otvore i posloze u njemu sto nevalja jer mi baca gresku. U nas tog servisa nema. Kosta 200 eura jebe mi se al ce mi radit ABS.

 

Tapeciranje i sve oko toga u engleskoj ? Rene je davno stavio link firme koja to radi ovdije. Skoro pa su besprijekorni. Nisu kao Vilner u Bugarskoj ali jako dobri. Da cu ici jednom kurcevom Matusu i ostalim klosarima ? Pa nikad u zivotu.

 

Restauraija felgi ? http://www.rimfurbish.co.uk . Dobis zamjenske felge dok ti se ove repariraju tak da ti auto nije na klocnama. Usluga na nivou samo takvom.

 

 

U hrvatskoj je kvaliteta uvjetovana potraznjom za istom. Posto smo zemlja koja nema love, vecinom seljaci i klosari pa je takva i kvaliteta usluge. Onaj mali postotak koji zeli vrhunsko ide kod tih klosara i onda placa duplo i troduplo jer ih oni zene za lovu posto vide da je stranka voljna platit i onda kad nevalja nikom nista. Il rade ponovo sto puta i jednako lose ili odes kod drugog. Meni osono se ovo desilo nebrojeno puta. Novci nisu problem ali da li mozes odraditi uslugu na nivou na kom ja zelim ? Uvijek je odgovor da. Naravno ja dobijem ne kurac nego kurcinu u zube.

 

Na kraju ostaje sad ici traziti van usluge po europi gdje znas za sto placas ili izaci iz tog i odustati ili raditi sam sa svoj dvije ruke ako znas i mozes.

 

Ja se iz dana u dan susrecem sa tim problemima da ono za sto platim, za sto se dogovorim s nekim ne bude ispostovano onako kako je dogovoreno. I sto onda ? Novce sam dao, nezadovoljan sam poslom. Sjednem i placem i tucem se po glavi. Sve sto mogu je ici drugom majstoru ako postoji i zeli popravljati iza nekoga ili raditi dalje sam ako znas. Ako neznas di si onda ? I kad mislis da si se opametio i da si konacno nasao pravog majastora i sve i onda te opet klepi po glavi i zapravo shvatis da u HR nemozes jednostavno dobiti uslugu koja je na nivou ukoliko spadas u onih 10% ljudi koje lova ne jebe a zele kvalitetu.

 

Nazalost tako je, ja se i dalje lupam po glavi i placem zbog silnog novca ulupanog evo npr u auto a usluga je daleko od obecane

 

Meni je osobno dosta hrvatskih majstora i fusera koji nisu u stanju napraviti ono sto tvrde prilikom ugovaranja posla.

Šta konkretno nisi zadovoljan sa zadnjim poslom oko presađivanja novog motora i struje?

Link to comment
Share on other sites

Šta konkretno nisi zadovoljan sa zadnjim poslom oko presađivanja novog motora i struje?

 

Nisam konkretno aludirao na swap motora nego na opcenito 90% radova na autu koji su iziskivali placanje drugima za raznorazne usluge koje nisam mogao osobno zbog manjka znanja, alata ili vremena.

 

A oko presadjivanja novog motora i struje, forum nije mijesto niti vrijeme da se ocitujem po tom pitanju. Barem osobno necu izabrati taj medij za dijeljenje mog iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Ja cu prvi u englesku poslat ecu od abs-a ( tj necu poslat jer tu zivim ali , ta se usluga kod nas nemoze dobiti ) da mi ga otvore i posloze u njemu sto nevalja jer mi baca gresku. U nas tog servisa nema. Kosta 200 eura jebe mi se al ce mi radit ABS.

 

Tapeciranje i sve oko toga u engleskoj ? Rene je davno stavio link firme koja to radi ovdije. Skoro pa su besprijekorni. Nisu kao Vilner u Bugarskoj ali jako dobri. Da cu ici jednom kurcevom Matusu i ostalim klosarima ? Pa nikad u zivotu.

 

Restauraija felgi ? http://www.rimfurbish.co.uk . Dobis zamjenske felge dok ti se ove repariraju tak da ti auto nije na klocnama. Usluga na nivou samo takvom.

 

 

U hrvatskoj je kvaliteta uvjetovana potraznjom za istom. Posto smo zemlja koja nema love, vecinom seljaci i klosari pa je takva i kvaliteta usluge. Onaj mali postotak koji zeli vrhunsko ide kod tih klosara i onda placa duplo i troduplo jer ih oni zene za lovu posto vide da je stranka voljna platit i onda kad nevalja nikom nista. Il rade ponovo sto puta i jednako lose ili odes kod drugog. Meni osono se ovo desilo nebrojeno puta. Novci nisu problem ali da li mozes odraditi uslugu na nivou na kom ja zelim ? Uvijek je odgovor da. Naravno ja dobijem ne kurac nego kurcinu u zube.

 

Na kraju ostaje sad ici traziti van usluge po europi gdje znas za sto placas ili izaci iz tog i odustati ili raditi sam sa svoj dvije ruke ako znas i mozes.

 

Ja se iz dana u dan susrecem sa tim problemima da ono za sto platim, za sto se dogovorim s nekim ne bude ispostovano onako kako je dogovoreno. I sto onda ? Novce sam dao, nezadovoljan sam poslom. Sjednem i placem i tucem se po glavi. Sve sto mogu je ici drugom majstoru ako postoji i zeli popravljati iza nekoga ili raditi dalje sam ako znas. Ako neznas di si onda ? I kad mislis da si se opametio i da si konacno nasao pravog majastora i sve i onda te opet klepi po glavi i zapravo shvatis da u HR nemozes jednostavno dobiti uslugu koja je na nivou ukoliko spadas u onih 10% ljudi koje lova ne jebe a zele kvalitetu.

 

Nazalost tako je, ja se i dalje lupam po glavi i placem zbog silnog novca ulupanog evo npr u auto a usluga je daleko od obecane

 

Meni je osobno dosta hrvatskih majstora i fusera koji nisu u stanju napraviti ono sto tvrde prilikom ugovaranja posla.

 

 

Jebeno dobre cijene.:lol:

Kompletan tretman reparacije za recimo 4 felge 16", ni manje ni vise nego, ...................476 Funti, ili ti,.... 540 Eura.

I to, cijena za jednu ( BASIC REFURBISHMENT) je "from" 76,50 sto nikako nije fiksna (konacna) cijena.

Kakve felge moras imati da za reparaciju istih das 550 Eura??

Link to comment
Share on other sites

Jebeno dobre cijene.:lol:

Kompletan tretman reparacije za recimo 4 felge 16", ni manje ni vise nego, ...................476 Funti, ili ti,.... 540 Eura.

I to, cijena za jednu ( BASIC REFURBISHMENT) je "from" 76,50 sto nikako nije fiksna (konacna) cijena.

Kakve felge moras imati da za reparaciju istih das 550 Eura??

 

Ok gledaj, cijene jesu malo prenapumpane jer je to engleska i gleda se njihova kupovna moc ali, i dalje nude godinu dana jamstvo na svoju uslugu. Npr Kruno meni sredi felge i otpadne boja nakon par mjeseci i sve sto mi on na to veli jbg. Cek jel to posao ? A naplatio mi je 250 eura posao. Pa radije cu dat 500 ako treba i znat sto sam platio. Samo ti govorim ono sto je hic spomenuo, oni se isticu od drugih po odredjenim uslugama koje ih izdvajaju iz mase. Naravno to je za one koji plate jednom i ne brinu vise oko toga.

 

Znaci, nisi zadovoljan :D

 

Ha, mozes to protumaciti kako zelis.

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

Da smo imali stavi: raditi cemo to KAD BUDE POTREBA, bili bi alfaludjak, decki sa unistenim rukama od ulja i masti, razbijenih prstiju od cekica. Ovo je jedan obican primjer i nije hrackanje po nikome, jer Alfa itekako posteno zaradjuje i tu nema zbora.

 

 

Ja sam ti malo glup, aj mi pojasni ovo sto si napisao :)

Link to comment
Share on other sites

Hlađenje sjedišta ventila dušikom kod zamjene sjedišta - GLUPOST ! Samo to cu rec .

 

ma joj kolega ti pojma nemaš ko ni ja ; )

 

 

 

2Hic: naprosto nemam vremena za čitat tvoje postove jer se uvijek svode na isto kao i nekad kad si banuo galamom na stari hraweb

znam da je sve u životu , priča , i ti svoju uspješno prodaješ..

 

 

poseban sam po tome što u radioni radimo samo stari i ja,. znači gazda i sin..

i nema radnika za kojeg se može reč, e on je zajebo

al sam isto tako poseban po tome kad se netko radi pametan da dobi 5 banki za cugu i može ić gas, jer smo predugo u tom poslu da bi se dali učit pameti ..

 

 

 

što se tiče čukmana , vjerojatno bi željnima istog mogao to odradit i bez beda to naplatit koliko to i vrijedi..

 

 

 

 

strojna obrada je nešto što se radi s osjećajem i dugogodišnjim isksutvom

ovima koji su popoli svu pamet svijeta s raznih projekata putem neta stvarno nemrem pomoć..

 

kod mene dolaze ljudi večinom preko preporuke : )

nisam ovjde zbog uvjeravanja ljudi i skupljanja mušterija

 

tu sam na forumu jer sam freak za svime kaj je na bengu

 

lijep xxxx svima

ja reko svoje

Link to comment
Share on other sites

2 dm

sori sto se mjesam,

al ako si tako dobar kao sto pricas, onda ubuduce svoje motore saljem tebi.

daj mi samo prije odluke reci, koliko ste ti i stari napravili motora od 500ks po litri zapremine, i koliko ste motora cestovnih automobila (dakle 2.0, 2.3, ..., 3.0, 4.0... a da nije honda) napravili da se vrte 10krpm+?

i koji je najmladji motor/auto na kojem ste radili strojnu obradu?

hvala unapred na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

Dm

 

Strojna obrada je nesto sto se radi striktno prema tolerancijama po zadanom projektu.

 

A osjecaje ostavi za curu ili zenu kad ju vodis u kino.

 

Moram priznati da sam ocekivao bolji odgovor potkripljen argumentima, no...iznenadi se covjek.

 

Ja cu i dalje raditi impreze, evolutione, bmw-e itd, a ti ostani vjeran dajzlu 2 vw, 1.6 48ks, ciju strojnu obradu obavis sa turpijom i raspicom za nokte ;)

 

Aj bok :) od internet tunera

Link to comment
Share on other sites

Hlađenje sjedišta ventila dušikom kod zamjene sjedišta - GLUPOST ! Samo to cu rec .

 

Inace sam kod tebe radio glave i zadovoljan sam dosadasnjom suradnjom :)

 

Nego kad smo tu vec i potegla se rasprava pa da pitam..

Ako ti donesem glavu na zamjenu sjedista, dali mozes garantirati da necu imati nikakvih problema sa tim sicevima? Da ce na motoru sa 500+ks, puno jacim bregastima i 4mm vecim ventilima sve dugorocno sljakat kako treba posto ne vozim auto 500km godisnje nego je svaki dan na cesti? Koje materijale za siceve imas u ponudi?

Hvala :D

 

 

Nego da prosirimo temu malo..

Koje materijale za siceve smatrate najboljima?

Koji materijal za vodilice smatrate najboljim?

Dali je bolje imati duple opruge ventila ili po jednu? Tko radi high performance opruge?

I "plocice" ili kako se vec zovu, sta dodju na vrh ventila, Titanium ili nesto drugo? Tko radi vrhunske?

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Hlađenje sjedišta ventila dušikom kod zamjene sjedišta - GLUPOST ! Samo to cu rec .

 

nebih se slozio.

 

Uprešavanjem steznog spoja na sobnoj temperaturi dolazi do uglačavanja površine.

Znaci za isti preklop takav spoj nosi manje nego da se taj stezni spoj montirao s razlicitim temperaturama.

I da se onda te neravnine koriste za sidrenje između sjedišta ventila i glave, dakle s istim preklopom nosi vise nego montaža na sobnoj temperaturi.

 

Pogledajte si DIN 7190 ili daljne norme , cisto za usporedbu koliko manje nosi montaža na sobnoj temp...

Link to comment
Share on other sites

Kažu stručni ljudi (među njima i jedan bivši F1 inženjer) da je grijanje glave i hlađenje sjedišta najbolji način zamjene, baš iz ovog razloga što je Marko napisao.

 

Mahle kaže isto: ''The cylinder head is heated and the valve seat insert is cooled down—the optimum joining method using almost no force.''

Edited by ZOD
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...