Jump to content

tražim opširnije informacije vezano za čipovanje! moga tdi-a afn


Recommended Posts

dobro miki jebo mu ja mater

 

Al sad stvarno bez ikakve zajebancije i podjebavanja jel mozes molim te objasnit cemu ovo podjebavanje ?

 

Nadam se da razlikujes ........"spikere" od onih koji to jednostavno,...............nisu.

 

U temi o turbinama neki dan si isto napisao vjerojatno meni ako sam skuzio kontekst dobro ali nisam reagirao. Posto je forum mjesto gdje svi dijele svoja misljenja, znanja iskustva i sto sve ne, u tom cijelom kupusu ima puno istine, manje istine, lazi i gluposti. Ukoliko znas da je netko zbog svog neznanja i nedovoljne informiranosti o nekoj tematici izjavio nesto sto nije tocno, zasto ne ispravis covjeka i kazes sto je zapravo ispravno ?

 

Jel netko namjerno ljude baca u zablude jer im zeli zlo ? Pa vjerujem da 99% ljuti to ne radi namjerno. Ako znas bolje i znas da su u krivu pa zasto ne pomoci za dobrobit svih onih koji citaju ?

 

Koja je poanta ovakvog tipa komentara pogotovo u temi gdje osoba stvarno zeli nesto saznat, napravit, doci do neceg. Ajde kad je neka tema bezveze pa se svi karaju, nema frke.

 

 

Ja bi drage volje nesto na forumu naucio ali ispada da ima previse ljudi koji su ono tipa " ja znam al ti necu rec " nja nja nja nnja

Link to comment
Share on other sites

dobro miki jebo mu ja mater

 

Al sad stvarno bez ikakve zajebancije i podjebavanja jel mozes molim te objasnit cemu ovo podjebavanje ?

 

Nadam se da razlikujes ........"spikere" od onih koji to jednostavno,...............nisu.

 

U temi o turbinama neki dan si isto napisao vjerojatno meni ako sam skuzio kontekst dobro ali nisam reagirao. Posto je forum mjesto gdje svi dijele svoja misljenja, znanja iskustva i sto sve ne, u tom cijelom kupusu ima puno istine, manje istine, lazi i gluposti. Ukoliko znas da je netko zbog svog neznanja i nedovoljne informiranosti o nekoj tematici izjavio nesto sto nije tocno, zasto ne ispravis covjeka i kazes sto je zapravo ispravno ?

 

Jel netko namjerno ljude baca u zablude jer im zeli zlo ? Pa vjerujem da 99% ljuti to ne radi namjerno. Ako znas bolje i znas da su u krivu pa zasto ne pomoci za dobrobit svih onih koji citaju ?

 

Koja je poanta ovakvog tipa komentara pogotovo u temi gdje osoba stvarno zeli nesto saznat, napravit, doci do neceg. Ajde kad je neka tema bezveze pa se svi karaju, nema frke.

 

 

Ja bi drage volje nesto na forumu naucio ali ispada da ima previse ljudi koji su ono tipa " ja znam al ti necu rec " nja nja nja nnja

 

Ti shvati moj post kao podjebavanje ako tako mislis. a podjebavanje nije:no2:, nego samo upozorenje, jer sto se ove teme tice, tocno znam tko sta zna a tko ne zna.:rofl:

Link to comment
Share on other sites

ti si iz dugog sela? navrati do mene da vidimo šta se da napravit, uglavnom na tim tdijima sa bošarom nemaš mape duracije nego voltažu bosh pumpe, nju možeš maksimalno dignut bez da padne u sejf mod mislim na 4,85

al naravno moaš znak correction faktor, dali taj auto ima stock vnt turbo? ako nema trebaš stavit softver od nekog koji ima i tak, baš sam radio jednom liku konverziju 90->110

Link to comment
Share on other sites

ti si iz dugog sela? navrati do mene da vidimo šta se da napravit, uglavnom na tim tdijima sa bošarom nemaš mape duracije nego voltažu bosh pumpe, nju možeš maksimalno dignut bez da padne u sejf mod mislim na 4,85

al naravno moaš znak correction faktor, dali taj auto ima stock vnt turbo? ako nema trebaš stavit softver od nekog koji ima i tak, baš sam radio jednom liku konverziju 90->110

uglavnom imaš pm, stock je 110ks

Link to comment
Share on other sites

ok a ajmo ovako,koliko vas radi mape a koliko vas ubacuje generičke, pošto gledam preko winolsa, tu ih ima oko 63 a bome pošto mi je ovo prvi pogled u tako nešto, može li netko objasnit kako zna koje su za kaj? jer iskreno čist sumnjam da je to samo digni voltažu, već ima tu puno više stvar koje utječu, tipa soi po temperateurama, količina goriva po temperaturama i količini zraka, onako ukratko, čisto za mene laika ;) danke

Edited by Elvisvw
Link to comment
Share on other sites

hehe, ljudska znatiželja je zaje..., :D ...e da momci oče neke cijene za custom, na valjcima lupit u inbox bilo bi puno lakše,,, momci hvala vam ,, može LOcKot

 

ja ti napravim auto na valjcima,a ubacim generičku mapu ;) get the picture ?

Link to comment
Share on other sites

jup i get it!!

 

Al neću se ljutti ak budem zadovoljan krivuljom snage i momenta,( čitaj oko 185-do 200ks :D), jer koliko sam skopčao ionako ima puno copy pastea, i tu i tamo korekcija samo da bude snaga ok i da mi klipićima nebude vruće ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@sven mogao sam, istina, i imao sam to u planu napravit, samo kad ga parkaš u jarak dubok 4metra i dobiješ novo radno mjesto na drugom kraju grada gledaš da ga skalupiš kak znaš i možeš, da se imam s čim vozit..taman prije nego sam ga skršio imao sve posloženo osim bošerice, diza i tog remapa iliti čipovanja,a nakon tog parkanja u jarak ostala samo turbina, a ovo ostalo podrobio...jbg, snalazim se ;) polako korak po korak

 

@pekx proučavam ,hvala ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...