Jump to content

Cut off nakon zagrijavanja


Recommended Posts

Nakon duze vremena iscupao Nissana iz garaze, i naletio na pizdariju. Auto kada se zagrije, krene radit cut off iznad 2krpm. Stisnes gas, dodje do 2krpm, i kao da udari u blokadu, oduzme mu ili iskru ili gorivo, spusti okretaje i onda opet nakon sekunde primi gas, pokusa dignut okretaje, ali se cajger ponovo zaustavi oko 3krpm, i tako se u nedogled, vraca u ler, a tamo auto radi normalno. Dogodi li se to usred voznje, auto koci motorom dok se ne nadje ispod 2krpm, ili pak na minimalno gasa. Koliko skuzio, ostavim li ga da se ohladi, radit ce ponovo normalno dok vjerojatno ne okine neku temp koja mu ne odgovara.

 

krenuo iskapcanjem i ukapcanjem jackova nekih, tako da maf nije, knock nije, senzori temp nisu... par ideja prije nego ga nekome uvalim na dijagnostiku i zagorcam mu zivot?

 

Ps: u pitanju je atmosferac, 1991 godina

Edited by Gogach
Link to comment
Share on other sites

Kod mene je to bilo na s13 sa slabom pumpom goriva,al i na toplo i na hladno.

Takoder kad mi je jedna bobina krepala kad bi se zagrijao radio bi na tri cilindra. Mozda su kod tebe sve cetri. Probaj zagrijat auto da krene krepavat, pa skini bobine,zali ih vodom da se ohlade,pa ih probaj vratit da vidis oce proradit na kratko dok se nezgriju.

 

Ili odi kod ozyja u garazu, dosadno mu je pa nek se igra :D

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je to bilo na s13 sa slabom pumpom goriva,al i na toplo i na hladno.

Takoder kad mi je jedna bobina krepala kad bi se zagrijao radio bi na tri cilindra. Mozda su kod tebe sve cetri. Probaj zagrijat auto da krene krepavat, pa skini bobine,zali ih vodom da se ohlade,pa ih probaj vratit da vidis oce proradit na kratko dok se nezgriju.

 

Ili odi kod ozyja u garazu, dosadno mu je pa nek se igra :D

 

 

Pa, nije to Bosch-pumpa da bi ju zalijevao vodom.

Mislim, jel ti kuzis sta je 40000- 50000V ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...