Jump to content

T: Limara, lakirera + procjena popravka HITNO


msporis

Recommended Posts

Stara upravo imala sudar, nazalost ona je i kriva. Uglavnom, treba mi hitno dobar limar i lakirer za popravit to jer joj auto treba za posao. Takodjer, hitno je jer kako se lim blatobrana uvukao, pri prelasku preko vecih neravnina guma lupi po rubu blatobrana i bojim se da ju ne zareze i unisti.

 

ja4a9aty.jpg

 

utaby2y5.jpg

 

Takodjer vas molim da mi kazete procjenu popravka ovog, da ju znam ili smirit ili pripremit na veliki trosak.

 

Jebga ocito nam nije godina za aute, a prema Murphyu, naravno, od svih prometnih ove godine jedina gdje je nas clan obitelji kriv je na jedinom autu u obitelji koji nema kasko.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko se vidi sa slike, dosta je udubljeno, nekih 20-30cm. Ovaj auto ima poprilicno izbacene blatobrane straga. Rukom nema boga da to poravnam dovoljno da ne lupi tu i tam, samo lagana voznja

 

Nadam se da ne treba mjenjat lim jer je auto rijedak za popizdit, hrupelj i intercars nemaju, a u ovlastenom je samo stranica 4000 kn

Link to comment
Share on other sites

iznenadio bi se :)

meni susjed (kuca drito preko puta moje) radi skoro sve aute. lakira jebeno dobro i po prihvatljivim cijenama. ima ti i tamo koje zrno prasine ali poliranjem to sve izadje.

 

primjer... golf 1 od prije 3 tjedna... mjenjana oplata krova jer je imao šiber, novi pragovi, novi rubnjaci, novi prednji blatobrani, krpane zadnje mulde, nesto na veznom limu neznam sta, sireni rubnjaci sva 4, lakiranje izvana i iznutra i motorni prostor u gti crvenu, znaci generalka na limariji 5000kn sa svim dijelovima i materijalom SAMO je vlasnik kupio BAZU ali ne i herter

 

prosli tjedan branik od alfe 156 brusenje do ciste plastike jer je dvaput lakiran i popucala boja, varenje nekih nosaca, filer, kitanje, picke materine i lakiranje 200kn. evo branik kod mene ko hoce moze pogledat ;) vlasnik je od igorra buraz i sam je kupio boju,....

upravo je igorrova 145 kod njega nesto na podu radi..

 

radio je i na zaxovom 200sx dok je bila srebrna..

 

meni je lakirao tipa izvana i rollbar...

Edited by Alfaludak
Link to comment
Share on other sites

nije meni problem daljina inače, pogotovo ak dobijem kvalitetno odrađen posao za cijenu koja nije nebulozna, ali u ovoj situaciji mi je možda malko problem jer je lim toliko uvučen da lupa po gumi na velikim rupama... istina lupio mi je samo jednom, dok još nisam bio ni svjestan koliko je to udubljeno, poslije sam pazio pa sam napravio 30km s autom bez da je lupio

 

I sad tek vidim kako tapatalk masakrira slike...

 

evo boljih:

 

DB0A46F5-FF58-4843-86F9-39222B020DA0-1074-0000018B98F5D336_zps45a95a7e.jpg

 

D190E525-5B63-4479-83AB-5AEB4676F3A7-1074-0000018BA4478481_zps6d36c218.jpg

 

19C159D7-E851-4100-82C5-6E26F92F622A-1074-0000018BAE8A3E5F_zps0111b774.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nije da me baš boli stvar za to, jer je auto ko nov inače, dosad je imao jednu ogrebotinu što je neki tenkre napravio ključem i to je to.

 

Sad mi je najvažnije nać dobrog limara koji će to izvuć kak spada, dobro napraviti ovaj rub gdje blatobran ide iz zavinutog u ravno, a onda za lakirera, tu mi je bitno da odradi zaštitu kak spada da mi to ne strune kasnije... naravno, bilo bi dobro da napravi i samo lakiranje što bolje, da se ne vidi da je bio udaren, makar ak baš znalačko oko prepoznaje, BMK, auto ionak neće bit prodavan još bar 6-7 godina poznajući moje roditelje...

 

Ja jednostavno ne vjerujem našu sreću s autima ove godine, meni sve skupa dva sudara (srećom nijedan kriv), burazu krepa servo pumpa i nemre nigdje nać po OK cijeni a ovlašteni oće 9 hiljada, sad stara tresne auto, nevjerojatno...

 

A do ove godine nikad nitko ništa.... jebemu hyundai smo imali 14 godina da nije ništa veće od ogrebotine imao.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...