Jump to content

Alat rasprava


Recommended Posts

ja bi izbjegavao alatimilic za servis definitivno... ja nemam bas dobrog iskustva, bosch stemericu su doslovno zastemali (ima rupe na plasticnom kucistu gdje su strucno gurali nesto da rastave kuciste) da ju otvore i ako je nesto "kompliciranije" za popravit nemaju pojima.... (to je bilo prije koju godinu od onda vise nis kod njih)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovo u zagrebu se izgleda brzo razgrabi, ako imas nekog nek ti pogleda recimo u Lidlu u rijeci blizu Tower centra, tamo koliko sam skuzio do sad dobiju uvjek hrpu toga, i uglavnom sam znao naci tamo ono sto se drugdje brzo rasprodalo.

 

BTW imho ova aku busilica i nije neki deal, 500kn a ni dvije baterije ne dobijes, s cime se uvelike smanjuje prakticnost takvog alata

Link to comment
Share on other sites

Meni se ovo čini dobra hoby kupovina, li-ion baterija, nema onaj ni-mh uteg dole, u Pevecu iskopati još kakav popust i super za povremeno šrafanje/bušenje

http://www.ekupi.hr/Einhell-TC-CD-12-Li-aku-busilica-435402.aspx

 

Meni isto izgleda solidno ali kad usporediš s ovom http://makita.hr/tool/21000/DF330DWE.html onda ni Makita po cijeni od 850 kn nije skupa jer za razliku u cijeni dobiješ još jednu bateriju, bolju kvalitetu, lakši alat, brže punjenje baterije. Meni dok radim to puno znači :)

Link to comment
Share on other sites

Sve stoji, ali za mojih desetak korištenja godišnje bedasto mi je dati skoro dva i pol puta više..bitno mi je da je li-ion radi memorijskog efekta...a i Einhell je dobar kaj se servisne podrške tiče

I ova Einhell ima jaču bateriju

Edited by maredo
Link to comment
Share on other sites

Nisam nešto aktivan na forumu sa pisanjem (my bad...), al na temu alata ne mogu bit miran.

Smatram da imam dobro iskustvo silovanja alata svih vrsta i namjena,u 8 godina posla u firmi di radim prešlo mi je preko ruku poprilično toga, po inventurnom popisu od firme ubio samo brusilica malo više od 60 , što malih što velikih... Apsolutni number 1 u bilo kakvim alatima po meni je Fein, rade vrhunske profi alate, alati su jako trajni, lagani (kad u ruci držite aku bušilicu veći dio radnog dana u trajanju 17 sati, naučite to cijenit šta je netko pazio na svaki gram), mogu izdržat sve (imamo magnetnu bušilicu Fein, kolega se svim silama trudio da je uništi zbog oklade, za vrijeme rada s njom lijevao emulziju u rotor kroz rupe za hlađenje, stala bušilica, kad se osušila, radila dalje normalno...)Odmah iza njega Chicago Pneumatic, jako robusan... Perles odličan profi alat, al dosta slabo zastupljen kod nas, Iskra, za koju svi znamo da je radila dobar alat, bar tako kaže moj ćaća, ne onaj uvožen iz Kine 90-tih,nego onaj prije 30godina,je radila po licenci od Perlesa. Bosch jako dobar alat radi, al prijetim mrvu manju kvalitetu nego prije par godina (na elektro alatima elekricni dio funkcionira odlicno, al odlaze dosta lezajevi, stezne glave). Makita kako koja serija. Proxxon nije loš al je slabo otporan na idiote. Od ručnih alata Hazet majka, Gedore isto dosta trajan, Toptul daje dosta za cijenu po kojoj se nudi, Unior bas i nije nesto s obzirom na ime...

Link to comment
Share on other sites

Posto se ovdje pitalo za servis za elektricne alate da proslijedim info..

Upravo saznao da jedan decko sto dolazi na treninge kod nas ima servis i prodaju pa ako kome treba popravit kaj nek se javi.

U dubravi je servis, tocnije na poljanicama.

Ako bi nesto nosili na popravak javite mi na pm da vas najavim.

Veli da sve zivo slaze od makite, boscha, metaba, hiltija, dremela, skila, rigida, rupesa do najjeftinijih alata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja sam u potrazi za Li-ion aku bušilicom.... Buđet je oko 500 kn... znači ništa spekakularno....

 

U tom rangu ima Einhel TH-CD 14,4

http://www.ekupi.hr/Einhell-TH-CD-144-2-Li-aku-busilica-481532.aspx

 

Vidio sam i Einhell TD-CD 12 Li (expert serija) sa dvije baterije za oko 600-650 kn u Pevecu...al to mi je malo van buđeta... to kad bi mogao dobiti za cca 550 kn, odmah bi uzeo....

 

Garancija je 2 godine na obje...

Neznam šta još ima u sličnom rangu....

Link to comment
Share on other sites

Vrijeme punjenja 3-5 sati?!! Osobno ne vidim nikakvu suvislu svrhu aku alata koji nema dvije baterije, a pogotovo ne nekog sa tako dugim vremenom punjenja. Znaci kad usred posla potrosis bateriju, mozes slobodno ici na neki izlet s obitelji :)

Moja Metabo aku napuni bateriju debelo ispod jednog sata. Nisam zapravo nikad ni mjerio jer imam dvije baterije,pa mi nije ni bitno

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u potrazi za Li-ion aku bušilicom.... Buđet je oko 500 kn... znači ništa spekakularno....

 

U tom rangu ima Einhel TH-CD 14,4

http://www.ekupi.hr/Einhell-TH-CD-144-2-Li-aku-busilica-481532.aspx

 

Vidio sam i Einhell TD-CD 12 Li (expert serija) sa dvije baterije za oko 600-650 kn u Pevecu...al to mi je malo van buđeta... to kad bi mogao dobiti za cca 550 kn, odmah bi uzeo....

 

Garancija je 2 godine na obje...

Neznam šta još ima u sličnom rangu....

 

imas black&decker u kauflandu za 400kn ako skupis naljepnice sto i nije problem, meni tete na blagajni davale po 30 naljepnica za kupnju od 80kn

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...