Jump to content

Alat rasprava


Recommended Posts

54 minutes ago, Bubi said:

baš sam se sad po tvojoj preporuci zaletio u lidl, ali sve je rasprodano. sutra ću usput probati ubosti onu bušilicu od 350kn.

 

nisam previše razmišljao o aku verzijama jer nisam ni vidio išta ispod 1000 kn

Ali ova sada kaj će biti ti je 16V... slabija od ovih 20V...   osim ako ti to ne igra

Link to comment
Share on other sites

2-3 cm max, možda se nisam dobro izjasnio, ne mislim vrtiti 30 min u komadu, to sam rekao onako bez veze, kao primjer kratkog vremenskog razdoblja, nisam mislio da po toj računici ova iz lidla od 2000 mAh izdrži 10 min :lol: u biti mi je važnije da ju nakon nekorištenja imam spremnu, a ne da se sama od sebe isprazni

 

do sad sam koristio neku makitu od punca i ta je 7-8 dana bila spremna bez da sam ju punio, uz povremeno korištenje

Link to comment
Share on other sites

baterija se drži dobro... radi jedno 10-15 min bez problema... puni se 1 sat...

može se uzeti dodatna baterija preko lidl servisa... mislim da je 150-200 kn

A što  snage tiče, pili bez problema štafle.... u principu je limit duljina pilice :D 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bubi said:

ma nek odjebu :lol: vidio sam cijene, čekam da moj jugo-švabo iz minhena krene na more, pa ću mu nakrcat bunker :D

https://www.lidl.de/de/parkside-x-20-v-team/c19968

A jesi isto tako vidio da cirkular i ubodna u ovoj ponudi dolaze bez baterije i punjača što ti je još 25€ gori.

Uzmi ovu aku ubodnu u lidla i ne filozofiraj :P:D:D

Link to comment
Share on other sites

evo ako nekoga zanimia

 

štafla 8x5 se prepili za 6 sec sa ovom mojom pilom - to je podešeno na max njihanje i gruba pilica....

 

S time da je moja malo starija sa 18V akumulatorom

Edited by Risbo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pitanje je sto smatras pod amatersku upotrebu?

 

Ovo ti je i za vise od amaterskoga sto se tice marke, Toptul je odlican alat, ja koristim najvise njihov alat, samo sto ti je cijenovno dosta skuplji od onih hobi setova, ali sa njime nemozes fulati

 

Smatram osobno da se uvijek vise isplati uloziti u bolji tako alat i onda to traje a svakako nemas problema u vecini slucaja da ces spoglodat matice sa okastim kao sto to bude slucaj sa svima didu lidu kljucevima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...