Jump to content

Alat rasprava


Recommended Posts

Koju god kupiš bušit će. Ako ne, garancija na sav alat je godinu dana. Ja sam davno kupio neku einhel sa kojom sa bušio, štemo, miješao ljepilo za fasadu...Bas se radilo sa njom ko da nije moja i još radi. Ako gledaš nešto bolje, imam profi Bosch i Makita bušilice i svakako ih preporučujem gdje novac nije presudan.

Link to comment
Share on other sites

Ak pitas koji alat znaci da ti ne treba za nis ozbiljno jer bi inace znao ili bi ga vec imo jer se bavis necim profesionalno dakle odes u Lidl i uzivas sve je dobro od tog Parkside-a, ja maltretiram u garazi svast od njih i sve super ima 3 god garancije i deri...

Link to comment
Share on other sites

Ja sa baš gledam ovih dana uzet neki Aku komplet. Makita je osjetno jeftinija od Boscha. Osim ako ne gledaš "zeleni" Bosch koji je amaterski alat.

 

Ako treba nekome nešto od Makite, frend ima dućan tu u Karlovcu, spreman uvijek napraviti fer cijenu.

 

Mislim da im sad i kreće akcija gdje dobiješ i 3. bateriju gratis...

Link to comment
Share on other sites

Evo da imamo jedan thread o alatu - šta valja šta ne.

 

Npr kaj valja od jeftinijih udarnih bušilica da može bar 14mm u beton bušiti

 

Ako misliš uzeti nešta tu i tamo za po doma, a ne profi svaki dan štemati i bušiti onda mislim da iz bauhaumaxa neka za 300-500kn radi čist ok posao... + imas npr u bauhausu garanciju 5g.

 

Kupio sam prije 10g. tako neku udarnu bušilicu/štemericu u bauhausu (ne ona mala već ona sa SDS glavom - 749208-0.jpg)

i tek nakon 8g ubijanja (stari je neko vrijeme fušario s njom svaki dan, ja sam samo 2t ljepila za fasadu izmješao i sl) je počelo roštat u njoj i slabit snaga.

 

Opet sam otišao u bauhaus, uzeo drugu za 400kn i deri... tih 5g. koliko ima garancije meni će bit dobra!

 

Ovo govorim za nekoga tko ju neće koristiti svaki dan - tu ide profi alat i sl.

 

A za ove sa SDS glavama imaš borere od min mislim da je 6mm pa do kolko ti treba mm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kas odi probaj pitat lika na zelenom valu.. Baterije zagreb, tak nes, da ti procijeni i proba slozit

Uglavnom kad se vraca od savske prema miramarskoj s desne strane je ducan i uglavnom slaze sve zive i nezive baterije

Link to comment
Share on other sites

Imam ja neki link za baterije i ne ispadnu preskupe, imam doma wurtha, hiltija, plavog boscha, einhella.

 

Kupio sam einhell bt-cd18 za 180kn prije 4 god u metrou i jos dan danas radi, ima jedno 30-40% manji kapacitet, ali za tu lovu iber nad iberima, a naradila se bome kod mene fino. Imam i einhell stemericu/busilicu, zute boje, cca 600kn, 6god stara, radi ko i prvog dana.

 

Imam i bosch gsr 12 professional i 12ve-2, ali baterije brzo otisle, a na 12 pro su neki okrugli profili u glavi otisli i treba to popraviti kao i jos nekog alata, ima netko da slaze alate?

 

Sto se tice ubodne pile, kupio sam u pevecu za 49kn na akciji onaj full jeftini neki alat i evo devetu godinu radi super

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...