Jump to content

Citroen c8 2.2 hdi problemcek


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ok, ajmo ponovo hahahaha

ja ne planiram mjenjat motor, vec sve komplet, motor sa getribom, agregatima i sve pumpe i senzore koji su gore na tom drugom motoru. normalno da nis ne dobivam samo zamjenom motora, to je suludo.

najvise me muci to sto se netko mora igrat, pa ako pogodi super, ako ne, mene ce kostat. a to bome ne namjeravam platit.

da mi netko kaze kuplung set i pumpa su ti toliko i sa tim si sigurno rijesio sve - potpisujem , placam i zdravo, al meni kaze covjek pumpa, pa ako nije ona onda su injektori, pa ako nisu oni onda negdje dalje.

jebga tako i sam znam :D

Link to comment
Share on other sites

Svi ti pokusavaju rec da ti se nakon kratkog vremena to sve moze pocet događat na drugim polovnom motoru i onda imas ogroman trosak. Jbg, kilometraza i starost rade svoje i jednostavno se kod takvih auta mora redom sve to mijenjati kako odlazi. Najgore kaj ce ti tesko netko moc rec 100% sigurno dal je pumpa ili injektori. Jbg, negdje moras krenut. Znam, kosta, ali sta ces, to je polovan star auto koji trazi ulaganje. Ja sam Audi uzeo od poznatog vlasnika i u mjesec i pol sam vec utukao 500+ eura. Ako hoces da ti je polovni auto bez greske to dosta kosta.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

I ak ti se rastepe taj motor (makar tesko na toj kilometrazi jer su zbilja izdrzljivi i dobri motori) ostaju ti sve pumpe, dizne, kuplunzi da prebacis na drugi motor koji onda puno povoljnije kupis jer ti onda treba samo goli motor bez agregata.

Link to comment
Share on other sites

a jebes ga ja stvarno neznam vise, tjedan dana sam se jebao sa tim MAF-om, zamjenio MAF, zamjenio konektor, provjerio dali ima napajanje, i sve stima.

jedino 2 zice jos ostale koje idu na ECU. mislim rekao je da ce prvo napravit dijagnostiku, al opet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...