Jump to content

T: Preporuka, servis za auto klimu


BaGy

Recommended Posts

Bio i ja kod Tureka danas sa frendovim autom , top usluga a cijena kikiriki :)

 

Sa kojim autom? Jaguar ili?

 

Bili smo danas i DEX i ja isto tamo...tj ja na odsmrađivanju sa ozonom, a dex na nadopunjavanju.

Link to comment
Share on other sites

 

sto se mene tice razvikano(i lose kao i sve druge djelatnosti kad se procuje kvaliteta pada) dosao s klimom koja jedva radi(punio vec prosle godine, dakle jasno da negdje curi) trazio da pregledaju cim god mogu i poprave po mogucnosti ili bar kazu gdje je problem, dobio punjenje za 250kn i izjavu da sistem drzi tlak, ako ima rupa da je jako mala(jednom godisnje napuniti). naravno klima stala opet za mjesec dana.. sisaj ovce dok ime drzi vodu:doh:

Link to comment
Share on other sites

Hvala dečki na promoviranju autoservisa Turek... ( Hrdzo, Dex i dosta vas čije nikove ne mogu popamtit...)

 

Cijena punjenja klime je još uvijek ista ...

 

150,00kn do 750g plina ...

Link to comment
Share on other sites

Hvala dečki na promoviranju autoservisa Turek... ( Hrdzo, Dex i dosta vas čije nikove ne mogu popamtit...)

 

Cijena punjenja klime je još uvijek ista ...

 

150,00kn do 750g plina ...

 

 

opa do yaya info, dođem do vas čim riješim kompresor (nakon što sam riješio hladnjak i vec 2 puta napunio sistem...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Savska smjer jug nakon krizanja sa slavonskom.... odmah kod stanice desno , stakla kristal su tamo ,mislim da puni za 200kn i radi stvarno jako korektno... mene spasio sa kompresorom i kemijanjem oko istog

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...