Jump to content

T: Preporuka, servis za auto klimu


BaGy

Recommended Posts

10 minutes ago, Cokolino said:

 

Ja bi ga preporucio kad bi htio nekog zajebati eto.

 

zato pisem za svoje iskustvo, bio sam dvaput tamo i odradio je kako je rekao, u jednom slucaju je imao vise troskova da nesto slozi, vrijeme rada je bilo duplo duze ali drzao se dogovorene cijene.

Link to comment
Share on other sites

Imam isto pitanje, gdje otić za klimu? Hrastinski mi je blizu posla pa mi je to prednost, no iskustva su šarolika. Klima slabo hldi, mjenjao sam neki ventil koji je malo pomogao no nije to to, trebao bi novi kompresor. Kakvi su ti reparirani, vidim da Hrastinski ima već reparirane... Davat 5000+ kn za novi za auto star 14 godina mi ne igra.

Edited by Target
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, m3 power said:

Pa zasto mu ne reklamiras ako nije napravili ili ne radi?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

 

zato jer necu imat vise posla s njime i nema mi ko vozit auto tamo pa cekat da se napravi...

radije onda nekaj u zgu di mogu skemijat dostavu vozila lakse nego u karlovac...

Link to comment
Share on other sites

 
zato jer necu imat vise posla s njime i nema mi ko vozit auto tamo pa cekat da se napravi...
radije onda nekaj u zgu di mogu skemijat dostavu vozila lakse nego u karlovac...
Ok. Sve 5. Pitam jer ja imam samo pozitivna iskustva s njim. Kumu riknuo kompresor otisao kod njega po reparirani + garancija. I taj je krepao, bez pogovora mu zamjenio drugim i taj sljaka sad 3 godine. U biti mi je cudno da netko nema dobra iskustva s njim...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, scary said:

 

zato pisem za svoje iskustvo, bio sam dvaput tamo i odradio je kako je rekao, u jednom slucaju je imao vise troskova da nesto slozi, vrijeme rada je bilo duplo duze ali drzao se dogovorene cijene.

 

ja sam opalio 400km na +30 bez klime, nije da nisam cobana zvao i izricito rekao da znam da pusta i hocu da se napravi, za cijenu nisam ni pitao al imao sam 10tkn u sebe i dao bi mu da je popravio i trazio, na kraju jedva pogledao auto i tesla zakljucio da je mala rupica i da bolje napuniti svakih par mjeseci..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Target said:

Imam isto pitanje, gdje otić za klimu? Hrastinski mi je blizu posla pa mi je to prednost, no iskustva su šarolika. Klima slabo hldi, mjenjao sam neki ventil koji je malo pomogao no nije to to, trebao bi novi kompresor. Kakvi su ti reparirani, vidim da Hrastinski ima već reparirane... Davat 5000+ kn za novi za auto star 14 godina mi ne igra.

probaj oprat hladnjake s miniwashom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, m3 power said:

Ok. Sve 5. Pitam jer ja imam samo pozitivna iskustva s njim.

 

znaci prvo sa skodom bio, u ovlastenom rekli da je kompresor na izmaku, on tvrdi da kompresor je super da me muljaju.. punjenje ozon kurac palac, radilo valjda do jeseni, sad neki dan zena ide s malom iz bolnice, vruce upali klimu,

naravno samo se cuje kompresor kak ronda na suho i hladenje 0 bodova...

sa renfaultom dosel neki ventil klinac, palac punjenje puf 800kn, sve ostalo kao super, otisel u cesku i nazad na povratku klima vec slabije radila i cuo se kompresor, znaci cca 1000km...

dodem reklamirat veli ne valja killer, ajde promeni, plus punjenje ciscenje bla bla, eto sad neki dan kak je bilo vruce kak je klima stalno na automatici upali se kompresor opet se cuje

i naravno hladi 0 bodova...

Link to comment
Share on other sites

Kaj ocekujes na renfaultu :D da radi forever :D 


salim se malo...  neznam meni je na altei mjenao isto neki ventil kad je prestala hladit... 900 kn .... proslo evo 2 il 3 godine odonda nisam vise ni isao na servis..sam filter sam zamjenim sve radi ko i prvog dana

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, riceburner said:

aha guglal sam sad, web nemaju :) kakve su cijene tamo?


Bio ja kod njih, pusta mi plin negdje lagano, dosao prosle godine kod njih, napunili sistem sa plinom i bojom = 300kn
dosao prije mjesec dana da se sada vidi gdje pusta (drzi plin cijelo ljeto), raspale se neke gumice, zamijeniti to, napunili plin opet, 500kn

ja zadovoljan kako su odradili

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo bio kod hrastinskog jucer, narucio se prosli tjedan, primili me bez beda uz gundanje padobranaca koji kao cekaju vec u redu :)

uglavnom, nisu mi hteli napuinit i poslat doma, kompresor se kao muci i nabija tlak, sumnjaju da je nekaj zastopano u sustavu, posaugali nazad

napunjeni plin i poslalo me doma i da dodem u ponedeljak u 8 i ostavim auto da provjere, sad bude od 350kn ko zna kolko troska...

uglavnom izvadio sve fakture od zubaka, idioti nisu 7 godina niti jednom provjerili stanje plina u klimi... frigom lani samo nadrukal friski plin,

kojeg je kompresor prego sigurnjaka izbacil van...

Link to comment
Share on other sites

evo bio kod hrastinskog jucer, narucio se prosli tjedan, primili me bez beda uz gundanje padobranaca koji kao cekaju vec u redu
uglavnom, nisu mi hteli napuinit i poslat doma, kompresor se kao muci i nabija tlak, sumnjaju da je nekaj zastopano u sustavu, posaugali nazad
napunjeni plin i poslalo me doma i da dodem u ponedeljak u 8 i ostavim auto da provjere, sad bude od 350kn ko zna kolko troska...
uglavnom izvadio sve fakture od zubaka, idioti nisu 7 godina niti jednom provjerili stanje plina u klimi... frigom lani samo nadrukal friski plin,
kojeg je kompresor prego sigurnjaka izbacil van...
Zakaj bi netko provjeravao plin u klimi ako je sve u redu? Kaj se on trosi? Isparava? Treba se mijenjati?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja odem tu na Bolničkoj kod Đurđana, uglavnom klime i elektrika samo. Isto neki vicu lopov a ja osobno imam dobra iskustva, nemos se naravno predstaviti ko ovca koja nis ne kuzi jedino... Na alfi mi je rjesio skoro pa cijeli novi sistem a nije bila neka grda cifra.

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2019 at 5:18 PM, biciklist said:

Zakaj bi netko provjeravao plin u klimi ako je sve u redu? Kaj se on trosi? Isparava? Treba se mijenjati?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 

 

pa nije auto ko frizider ili kucna klima koja ima sve fiksne metalne cijevi bez brtvi. os nes brtve ostare i ne dihtaju.

ako se na autu radi onaj neki check u miljon tocaka logicno je da se i klima provjeri, barem sam tako imao iskustvo kod dojkica i berislavica sa folcikom...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 
zato jer necu imat vise posla s njime i nema mi ko vozit auto tamo pa cekat da se napravi...
radije onda nekaj u zgu di mogu skemijat dostavu vozila lakse nego u karlovac...
Najbolje popljuvati čovjeka a da si otišao sve bi ti odradio jer je stvarno fer tip.
Hrastinski mi je htio mjenjati kompresor kao krepao u Draganiću mi samo neki senzor izmjenio za 200kn da ne kazem da je morao izvući plin izmjenit senzor i opet napuniti....
Jedino što mi se sviđa kod njega kad mu dojdu filozofi odmah ih riješi i pošalje dalje jer doslovce ima svakakvih pacjenata ali iza svog rada stoji....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...