Jump to content

V-maxx gewinde


Recommended Posts

ove v-maxx

vidim da se ekipa ismijava s tome koliko nize ide.... pise za moj auto (astra) da ide 7 cm... e sad jel to zbiljam ide 7cm ili?

auto je sad na koni oprugama i dolje je cca 4,5 cm i to je fino palo.. i sad ak ode jos tih 2,5cm bio bi relativno zadovoljan, ali nebi htio da bude kurac pa da ukupno padne 5cm?!

s cim je rise spustao svog polaca da mu je tak lose pao? jel imao opet svoje kombinacije ili je uzeo vmaxx?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

rise je uzel neke simoni racing brijem..ili neka shema s amortizerima od pola gti i to..auto nije pao skoro ništ..

 

moj je s v-maxxom kad je odfrljen do kraja skoro(ima još mm-dva navoja) taman da je guma malo pod blatobranom i da je u podu a vozljiv totalno..meni dost jer ne vozim samo ja auto..

Link to comment
Share on other sites

A jel lupa na rupama? To su plinski ili uljni amortizeri?

 

Meni se plinski čine puno bolji. Ljepše upijaju rupe a lijepo leže... No sigurno gewinda manje radi po rupama nego obična opruga...

 

BTW, 7cm bi ti trebalo već biti guma iza blatobrana...

Link to comment
Share on other sites

rise je uzel neke simoni racing brijem..ili neka shema s amortizerima od pola gti i to..auto nije pao skoro ništ..

 

moj je s v-maxxom kad je odfrljen do kraja skoro(ima još mm-dva navoja) taman da je guma malo pod blatobranom i da je u podu a vozljiv totalno..meni dost jer ne vozim samo ja auto..

 

ono sto je rise uzeo nema veze sa gewindama,dobio je moje bivse simoni racing amortizere i opruge i auto mu je pao cca 3,5cm... za 800kn, koliko je platio, bolje nije mogao dobiti :P

Link to comment
Share on other sites

svi auti koje sam ja vidio da rajz ima i da ih je spustio su pali valjda za 3,5mm a ne cm.....

enivej rize opce nije bitan tu, nego je bitno da sam ja narucio v-maxx.. za dva tjedna su tu i montiram ih.... ak netko zna nekog da treba opruge za astru h, ja bum prodaval koni -45mm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...