Jump to content

V-maxx gewinde


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Sad mi je auto dignut znaci od kraja navoja ,10cm i mogu stavit normalnu ruku unutra pod kotac,, znaci kojih 3-4 cm(NEMOGU TOCNO RECI TO JE OD OKA) je izmedju kotaca i blatobrana,a ostalo je jos kojih 7 cm navoja do muldi ...

Edited by andy
Link to comment
Share on other sites

Sad mi je auto dignut znaci od kraja navoja ,10cm i mogu stavit normalnu ruku unutra pod kotac,, znaci kojih 3-4 cm(NEMOGU TOCNO RECI TO JE OD OKA) je izmedju kotaca i blatobrana,a ostalo je jos kojih 7 cm navoja do muldi ...

 

dobro, na najvisem ti je 3-4cm, od oka, od gume do blatobrana....a koliko ti je bilo na stock ovjesu?? isto mozes od oka :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Da se i ja javim,

 

Kako osim njemačkih vozila na našim cestama voze i dr. morali smo tražiti kvalitetnog dobavljača za ostala vozila.

Kako več nekoliko godina pratim vw vortex ali i dosta UK foruma, tražili i dobili potpisivanje ugovor o zastupništvu v-maxx za Hrvatsku.

Ugovor je potpisan i ovjeren, sad slijede promotivne aktivnosti i ostale sitnice

 

Cjenik je već pr kraju kod izrade, tako da ćete biti obaviješteni o svemu na vrijeme.

 

Naravno, kao i za LowTec tako će i za V-Maxx biti potuna podrška s naše strane kao uvoznika i distributera, dakle od ostvarivanja prava jamstva, dobivanje (ako se izgubi) TÜV-a do minimalnog roka isporuke od 10-12 dana.

 

Ako ima još nekih pitanja, slobodno mi se obratite!

 

 

Nakon 3miseca čekanja javljeno mi je da se te gewinde više ne proizvode, rade male zainteresiranosti??? :huh:;)

Jel zna tko šta o tome??

Link to comment
Share on other sites

Evo ja imam v-max cca 2 tjedna na autu i napravio sam 1000+km i uz malo stelanja visine sve odlicno:)

 

max visinu nisam isprobavao:rofl: nisam kupio gewinde da dizem auto, ali mislim da je cca ko serijala tj mozda malo nizi. Meni je sad 510mm od dna i nemogu stavit ruku izmedju gume i blatobrana ni prst, jako sam zadovoljan, uzevsi u obzir da je ovo jos zimska guma i malo vislji profil.

 

@dragon: najbolje ti je nazvat scorpion-a i pitati...ja osobno neznam ali sumnjam da se ne proizvode vise...iako nikad se ne zna...:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...