Jump to content

V-maxx gewinde


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

u svakom slucaju bolje nego opruge na serijski amortizer tako da kupuj :D

a i vidio sam riseov "spusteni" polo tako da uzmi one -8 do -12 da auto izgleda spusteno :D

 

prelool

.

isto vrijedi i ak imate mazdu 323, treba -10 ici da to zgleda kak spada :D

Link to comment
Share on other sites

Da se i ja javim,

 

Kako osim njemačkih vozila na našim cestama voze i dr. morali smo tražiti kvalitetnog dobavljača za ostala vozila.

Kako več nekoliko godina pratim vw vortex ali i dosta UK foruma, tražili i dobili potpisivanje ugovor o zastupništvu v-maxx za Hrvatsku.

Ugovor je potpisan i ovjeren, sad slijede promotivne aktivnosti i ostale sitnice

 

Cjenik je već pr kraju kod izrade, tako da ćete biti obaviješteni o svemu na vrijeme.

 

Naravno, kao i za LowTec tako će i za V-Maxx biti potuna podrška s naše strane kao uvoznika i distributera, dakle od ostvarivanja prava jamstva, dobivanje (ako se izgubi) TÜV-a do minimalnog roka isporuke od 10-12 dana.

 

Ako ima još nekih pitanja, slobodno mi se obratite!

Link to comment
Share on other sites

Nije da ih dižem u nebesa, neke stvari se ne mogu uspoređivati.

Ovdje je priča o odnosu dobiveno/uloženo.

 

Za cijenu koju košataju, s 2 godine jamstva, i mogučnostima koje daju mogu parirati za osobu koja želi nešto više od serijskog automobila, za neke druge stvari tu su high-end proizvodi, ali ti i koštaju, te svaki pojedinac sam mora znati što želi i koliko je za to spreman izdvojiti.

Link to comment
Share on other sites

ako sam dobro skužio, tu je samo podešavanje visine, ne i tvrdoće. da li postoji izbor tvrdoće opruga ili se isporučuju u samo jednoj?

 

Nažalost sve pojedinosti za V-Maxx još nemam, pod time mislim na odabir tvrdoće opruga, kupovinu samo zasebnih dijelova dakle samo rednjih,samo zasnjih, samo prstenova i sl...to ću znati kroz idućih 10-tak dana....

dok kod lowtec postoji opcija odabira tvrdoće same opruge i odabir stupnja "rebounda" kod amortizera (trenutno se ne mogu sjetiti jednostavnijeg opisa) dakle može se ići na individualnu izdradu seta, samo što se na njega onda čeka kojih 15-20 dana dok se izradi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...