Jump to content

Smrzla voda za brisace?


Recommended Posts

Naime frendica "plava" nasula vodu preko ljeta i sad joj nece da sprica :):)

 

Sprica cu joj ja al u vecernjim satima ako ste odma na to pomislili ....

To treba sad auto odvest negdje u garazu da se odledi jelda? Ima kakav drugi nacin sredit to ?

 

Jel se moze voda ta ispustit na laksi nacin il se bas mora potrosit preko brisaca ..?

 

Pomagajte :) moram pomoc jadnoj curi u nevolji :)

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

Lijepo izvedes frendicu na kavu u avenue mall, parkirate zagrijani auto na -3 jer je tamo najtoplije, popijete kavu za sat vremena, ispustis ljetnu tekucinu preko pumpe, tj, spricas po sajbi kao ludjak u sred garaze dok se ne isprazni i onda nalijes zimsku tekucinu... :D

 

Ovo je rjesenje iz iskustva... i ja sam plav, pa sam stavio ljetnu tekucinu i ono dosla zima! :D

Link to comment
Share on other sites

Lijepo izvedes frendicu na kavu u avenue mall, parkirate zagrijani auto na -3 jer je tamo najtoplije, popijete kavu za sat vremena, ispustis ljetnu tekucinu preko pumpe, tj, spricas po sajbi kao ludjak u sred garaze dok se ne isprazni i onda nalijes zimsku tekucinu... :D

 

Ovo je rjesenje iz iskustva... i ja sam plav, pa sam stavio ljetnu tekucinu i ono dosla zima! :D

 

Ajd super ako je tako, you've got a beer :)

Link to comment
Share on other sites

To treba sad auto odvest negdje u garazu da se odledi jelda? Ima kakav drugi nacin sredit to ?

 

naravno, brenerom :)

 

ulij koncentrata po ledu u posudici, kako se bude polako topio tako će se odmah i mješati. prskalice možeš odledit tamk da ih malo zaliješ tekučinom za pranje, ili pošpricaš sprejem za odleđivanje stakala.

Link to comment
Share on other sites

ja stavio onu tekućinu do -40 ili koliko već, stavio toga 3 litre i valjda litru vode... i smrzlo seeee... nisam šajbu opro već 2 tjedena, od kad je minus.... :D

 

Pričaj mi o tome.

Preko noći je auto u garaži i onda ujutro perem šajbu 10 minuta, ali preko dana pred firmom se smrzne i onda do doma fino štanga.

A kao neka tekućina do minus tisuću.

 

Ista ta tekućina u audiju radi savršeno majkujojhebemšvapsku.

Link to comment
Share on other sites

jbt, kak se svima smrzlo, ja baš jutros, kao i svako jutro prao šajbu najnormalnije.. :D

 

staga ne perem nikad, ali i da hoću ne bi mogao jer je crko motorić, što mi je čudno jer ga rijetko koristim, dok prednji radi prekovremeno i evo još radi bez beda.. možda baš zato.. :D

Link to comment
Share on other sites

nalij medicinskog alkohola, 1 deci, neće bit nikakvih problema

 

ja stavio neku bezobrazno jeftinu tekucinu, nemam pojma ni do koliko drzi, al je kupljena na lukoilu i ruska je, pa sam siguran da se nece smrznut :D

Edited by Japanac
Link to comment
Share on other sites

Lijepo izvedes frendicu na kavu u avenue mall, parkirate zagrijani auto na -3 jer je tamo najtoplije, popijete kavu za sat vremena, ispustis ljetnu tekucinu preko pumpe, tj, spricas po sajbi kao ludjak u sred garaze dok se ne isprazni i onda nalijes zimsku tekucinu... :D

 

Ovo je rjesenje iz iskustva... i ja sam plav, pa sam stavio ljetnu tekucinu i ono dosla zima! :D

 

Meni se tak smrzlo prošle zime pa sam bio u garaži u Kaptol Centru i onda špricao i napravio poplavu oko auta...:lol:

 

U garaži od Kaptola je ok "toplo", kojih 6 stupnjeva. Samo se moraš zbuksat negdje sastrane i nać "zavjetrinu"... Ja sam oko 10h oprao auto na -9 i stavio ga tam da se posuši usput dok sam na poslu...:) Prije sat vremena ja već bio skroz suh...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

imate u kauflandu 5l za neku mizeriju..neka plava tekucina..i sto je najbolje jos i fino mirisi..sto se tice ovih temp sto su bile proteklih dana nije bilo problema..al naravno cisto sipas bez mijesanja s ikakvom vodom :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

To sam rjesio tako sto sam 20 min fenom grijao kroz rupu di ljevas tekucinu...

 

 

Inace onaj sa OMW-a mi se cini najbolji koncentrat jer najmanje smrdi po alkoholu za razliku od ina autoglasa koji smrdi ko da sam se rakije napio.

 

Jos k tome ako ima ko ja na golfu grijane mlaznice za spricat...sreci nikad kraja :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...