Jump to content

Nudim/Trazim domaci proizvodi


frx1

Recommended Posts

Što se čvaraka tiče ne znam zašto večina misli da toga ima koliko se hoce...od domače svinje teške nekih 200 kila

 

ispadne dosta manje od 10 kola prešanih čvaraka,pa si računajte koliko toga treba samo za ovaj forum namirit...

Link to comment
Share on other sites

dečko koji drži restoran u Sesvetama Divlja Baranja je iz Osijeka. Sve što vozi je iz Slavonije do najmanje sitnice. Svaki puta kada sam u ZG-u idem tamo na klopu. Definitivno najbolja klopa ikada bude tamo. Tko ode neće pogriješiti :)

 

Je je, dosta dugo je obilazio čarde po Baranji i Vojvodini prije nego je otvorio...pitaj ga odakle papriku vuče :)

Link to comment
Share on other sites

Jel itko od vas računao da za kilu pravih čvaraka treba 4-5kg špeka ( pričam o leđnom špeku, bijelom, ne o špeku za sušenje) , pa kad zbrojiš da je kila tog špeka bez kože oko 15kn/kg i da u sam proces treba uložiti da bi dobio čvarke, e onda nikako ne može kila PRAVIH čvaraka koštati ispod 100kn.

 

a kaj se tiče kulena, mislim, ajde računaj da za kilu kulena trebaš kilu mesa, možda nešto sitno više s obzirom da oko 20% nestane u procesu sušenja, tak da 200kn ili više dati za kulen je smiješno, realno kulen nebi smio biti preko 100kn/kg ,ali ipak košta, pa tako i sve druge stvari.

 

Ne želim u nikakvu raspravu, samo pričam o realnim činjenicama, jer i sam godišnje imam 2 pajceka i znam koliko čega treba da se nešto dobije i koliko u dućanu koštaju sastojci da se dobije isto to kaj ja doma radim ( s tim da ako kupuješ domaće meso od nekog, cijena je malo viša nego u dućanu kaj se kupi )

Link to comment
Share on other sites

Kulen je skup jer je zajeban za sušenje, to nije ko osušiti kobasicu. Ako se prebrzo ili presporo suši ode kvragu.

 

Tako je...isto tako treba ga odimiti...ne sa bilo kakvom piljevinom, treba od posebnog drveta (ne znam koje), da ne bude ulja od cirkulara i sl...ugl dobiti vrhunski i konstantni proizvod spada u sferu umjetnosti

Link to comment
Share on other sites

ima ko kakve rakije? :o

 

Iskrcam ti ja neku rakiještinu kaj sam dobio od lika s mora kod kojeg sam rentao apartman. Utrpao mi jer kao, kakav bi on bio domacin da odem doma bez toga :blink:

 

Ja to nemrem ni pomirisat pa cugaj ak je dobra ili prolij, svejedno :)

Link to comment
Share on other sites

Tako je...isto tako treba ga odimiti...ne sa bilo kakvom piljevinom' date=' treba od posebnog drveta (ne znam koje), da ne bude ulja od cirkulara i sl...ugl dobiti vrhunski i konstantni proizvod spada u sferu umjetnosti[/quote']

 

 

pa to općenito vrijedi i za sve proizvode koji se suše, zna se koje drvo ide, koliko se puta dimi i koliko dugo vremena se dimi, ja sam 2012. napravio pršut od 23kg buta i tek se ove godine od ljeta do pred mjesec-dva riješio

Link to comment
Share on other sites

Ja imam svoje domaće maslinovo ulje, sa Brača. Ove godine ga ima manje radi loše sezone i malo je više gorko nego inače, ali svi koji su probali kažu da je i dalje odlično!

80kn je litra, pa ako će koga zanimati, može naravno i probati prije kupnje da vidi da li mu odgovara!

Link to comment
Share on other sites

pa to općenito vrijedi i za sve proizvode koji se suše, zna se koje drvo ide, koliko se puta dimi i koliko dugo vremena se dimi, ja sam 2012. napravio pršut od 23kg buta i tek se ove godine od ljeta do pred mjesec-dva riješio

 

Sušimo od pamtivjeka kobasice, salame, pršut, slaninu, krvavice, bezbušte i sve te prerađevine....nije isto kao kulen-njega je najteže osušiti radi specifične smjese i oblika i određenog postotka vlage koji treba biti u zraku

Link to comment
Share on other sites

Pravi kulen je zna se od čega i kako se radi, sve ostalo se samo naziva '' kulenom '', da je ok i fini je, no meni nije nikakvo ludilo, meni je veći gušt jest pravi špek domaći posušeni, pojest friške kobase par dana nakon kaj su napravljeni iza kolinja i lagano posušeni, pojest fureško zelje i krmenadle, čvrčke i jetreca i mozak, uglavnom hoću reć meni je sve to ok i fino, ali da mi je kulen toliko fin koliko košta i nije, i nit ne ludujem za njim, meni je veći gušt i prakticiram to od kad znam za sebe da si sam spremim hranu je domaća mast, na njoj mi pečemo jaja, domaći kuhani grah pečen na masti, a puno puta ju namažem na domaći kruh iz krušne peći i posipam malo sa slatkom paprikom...to mi je uffff delicija !!!!

Link to comment
Share on other sites

Pravi kulen je zna se od čega i kako se radi, sve ostalo se samo naziva '' kulenom '', da je ok i fini je, no meni nije nikakvo ludilo, meni je veći gušt jest pravi špek domaći posušeni, pojest friške kobase par dana nakon kaj su napravljeni iza kolinja i lagano posušeni, pojest fureško zelje i krmenadle, čvrčke i jetreca i mozak, uglavnom hoću reć meni je sve to ok i fino, ali da mi je kulen toliko fin koliko košta i nije, i nit ne ludujem za njim, meni je veći gušt i prakticiram to od kad znam za sebe da si sam spremim hranu je domaća mast, na njoj mi pečemo jaja, domaći kuhani grah pečen na masti, a puno puta ju namažem na domaći kruh iz krušne peći i posipam malo sa slatkom paprikom...to mi je uffff delicija !!!!

 

imate u Starom Petrovom Selu iza Nove Gradiske po staroj cesti covjeka koji radi samo kulene..cca 700-800 komada godisnje i samu kulene.. 180kn/kg

Link to comment
Share on other sites

Iskrcam ti ja neku rakiještinu kaj sam dobio od lika s mora kod kojeg sam rentao apartman. Utrpao mi jer kao, kakav bi on bio domacin da odem doma bez toga :blink:

 

Ja to nemrem ni pomirisat pa cugaj ak je dobra ili prolij, svejedno :)

 

joj ko zna kaj ti je on dao sam da te se riješi i da mu više ne dolaziš u app jer si ziher neke prigovarao :lol: :D:D

 

ja rađe kulenovu seku nego kulen...a i više volim dobru kobaju ili špek,a i ovo kaj bela veli kuhat na svinjskoj masti je ludilo

Link to comment
Share on other sites

joj ko zna kaj ti je on dao sam da te se riješi i da mu više ne dolaziš u app jer si ziher neke prigovarao :lol: :D:D

 

ja rađe kulenovu seku nego kulen...a i više volim dobru kobaju ili špek,a i ovo kaj bela veli kuhat na svinjskoj masti je ludilo

I zdravije, sto su napokon nova istrazivanja pokazala, jel mi nikad nije imalo logike da je rafinirano ulje zdravije

Link to comment
Share on other sites

Domace? Otkud?

 

Ja imam svoje domaće maslinovo ulje, sa Brača. Ove godine ga ima manje radi loše sezone i malo je više gorko nego inače, ali svi koji su probali kažu da je i dalje odlično!

80kn je litra, pa ako će koga zanimati, može naravno i probati prije kupnje da vidi da li mu odgovara!

 

Izvoli čoravac... :P:)

Btw. daj počisti inbox, slao ti nekidan poruku pa kaže da je pun!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...