Jump to content

Nudim/Trazim domaci proizvodi


frx1

Recommended Posts

Of skroz... :thumbsup:

 

Samo napomena da je ulje gorkije od kupovnih (razrjeđenih) varijanti, ali do sad su baš svi rekli da je odlično tako da nema problema da se proba prije. :)

 

Ja bi isto kupio ulja, javi kad je testiranje.

 

Sto se tice cvaraka nasao sam najbolje do sad u vrutku, slavonski neki 100kn/kg, i panceta andro je odlicna nema emulgatora.

Edited by frx1
Link to comment
Share on other sites

Zna tko gdje nabaviti meso divljači, poželjno srneće i divlje svinje? Naravno, svježe, testirano, poželjno sa računom za dodatnu sigurnost

 

Radio bi ove godine i malo takvih kobasica :)

Boro s foruma - Boris Tadic

 

Svaka preporuka

Link to comment
Share on other sites

Zna tko gdje nabaviti meso divljači, poželjno srneće i divlje svinje? Naravno, svježe, testirano, poželjno sa računom za dodatnu sigurnost

 

Radio bi ove godine i malo takvih kobasica :)

 

Lovacka drustva ti cesto prodaju takvo meso tako da se malo raspitaj ako znas kojeg lovca.

Link to comment
Share on other sites

Hrvatske sume

Sporisu bi trebao i haccp .. Od žira do stola

 

 

Sorry što mi 'Boro s foruma garantira' nije dovoljna garancija da je meso u redu.

 

S obzirom da imam Crohnovu, bilo kakva neispravnost mesa može mi uzrokovati ozbiljne zdravstvene probleme, čak i smrt, pa se s time ne zajebavam.

 

Ali bitno da si ti malo srao po forumu da ispadneš faca...

Link to comment
Share on other sites

Frende tko ti proda meso divljaci bez pregleda je stvarno cigan jer podrucja na kojima ima dosta svinje imaju besplatan pregled za kugu i trihinelu

Boro ne garantira nista, vetrinar bi vec trebao

Svinja moze imati kugu i trihinelu, kuga nije opasna za ljude dok trihinela je. Ona za par sati od smrzavanja na -37 nestaje, u obicnoj skrinji kroz par dana i takodjer na visokim temperaturama

Srna ti ne ide bas u kobasice

 

To sto ti trazis mozes si kupiti u metrou od boga pitaj kad i mozda u hrvatskim sumama ako imaju

Divljac je divljac...cega sam se sve nagledao, kakvih rana koje su zarasle, zagnojile se od ranjavanja, napada pasa ti mi ne bi vjerovao i sve to ti ide u komercijalnu prodaju (metro, sume, komercijalna lovista)

Sve sto ja imam vidim kako izgleda prije i znam sto imam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...