Jump to content

Nudim/Trazim domaci proizvodi


frx1

Recommended Posts

Jebena ti je garancija račun ak se kopitneš,a svi praktički rade osnovne testove na bolesti prije prodaje.

 

Ako je mala količina u pitanju i inzistiraš na računu onda ti večinom preostaje meso iz trgovačkih lanaca koje je najčešće sve samo ne svježe.

 

Evo meni su baš neki dan lovci za odštetu donesli jednu divlju svinju rastavljenu na sastavne dijelove koja je nakon lova testirana i više od toga zbilja je smješno tražit.

 

Isto je upitno što netko smatra "ispravnim" mesom u odnosu na ono što se testira.

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

Danas cigana ima koliko hoćeš. Trihinelu ti preživiš, ja sigurno ne.

 

Tako da ja moram biti siguran - i zato ne mogu kupiti meso samo na 'dobru riječ'. Svinju mogu, jer ju kupim, i sam odnesem na testiranje... Ali ovo nije tako jednostavno.

 

Znam za srnu, više me zanima divlja svinja. Makar jeo sam jelensku od neke mesnice iz Samobora ak se ne varam i to mi je bilo odlično, pa bi možda to mogao probat napravit :)

 

@ vucko

 

Ili račun, ili moram uzet komad s kojeg i sam mogu skinut za analizu i odnijet veterinaru... jbga tak je kak je

Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

Pa onda kad kupiš komad odneseš na analizu i ako se pokaže neispravnost mesa onaj koji je prodao najčešće je jako uviđavan po pitanju vračanja novaca i neprijavljivanja ali najčešće i oni baš iz tog razloga ispituju meso.

 

Dobiješ i od lovačkog društva uglavnom blok račun.

Link to comment
Share on other sites

Dobro dosta o meni ajmo malo o mom autu :D

 

Boro imas li ti kobasa gotovih ili samo mesine? Meni se neda susiti i hebat se s time a kupio bi neku sad za zimu da je friska i obavezno da se zna koje zireve je svinjica jela.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...