Jump to content

Ciscenje maf-a


Recommended Posts

Znaci brake cleaner.

 

btw di ga sad ima jeftino za kupiti? U tokicu poskupio preko 2.5puta.

 

 

Mlaz brake cleaner-a je dosta jak, ostavlja bijeli trag (ne znaj je li utječe na rad maf-a).

 

Ja sam više za opciju namakanja i blagog mučkanja u kupci, ne ostavlja trag.

Link to comment
Share on other sites

12kom 110kn.

 

Mislim da je bilo 500 ili 600ml.

 

edit: 500ml tokic broj 115004, ali ga vise nema :(.

 

Mene sad zanima slijedeće:

 

Tokić je prodavao/prodaje 500ml*12kom = 6l tekučine, tj. "izopropilnog alkohola" u Al spremnicima sa kompresiranim zrakom

 

U specijaliziranim dučanima je izopropilni alkohol pakiran u staklenke spremnike i litra košta ~ 60 kuna.

 

Tko od njih dere krajnjeg kupca?

Link to comment
Share on other sites

Mene sad zanima slijedeće:

 

Tokić je prodavao/prodaje 500ml*12kom = 6l tekučine, tj. "izopropilnog alkohola" u Al spremnicima sa kompresiranim zrakom

 

U specijaliziranim dučanima je izopropilni alkohol pakiran u staklenke spremnike i litra košta ~ 60 kuna.

 

Tko od njih dere krajnjeg kupca?

 

imho u eci je 8kn litra izopropanola.

Link to comment
Share on other sites

Rene, pokazu onaj screen shot s pravim popustom.

btw jefitniji je bio u 12x pakiranju nego po 1kom.

 

ima na ebayu zamjena

http://www.ebay.de/itm/1-x-Dose-500ml-X1-BREMSENREINIGER-TEILEREINIGER-ENTFETTER-SPRAY-MADE-IN-GERMANY-/181391307811?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2a3bc3b423

Ali ako ima netko u hr, zasto ne tu uzeti. Ali da bas nije razlika u cijeni 3puta.

Link to comment
Share on other sites

Rene, pokazu onaj screen shot s pravim popustom.

btw jefitniji je bio u 12x pakiranju nego po 1kom.

 

ima na ebayu zamjena

http://www.ebay.de/itm/1-x-Dose-500ml-X1-BREMSENREINIGER-TEILEREINIGER-ENTFETTER-SPRAY-MADE-IN-GERMANY-/181391307811?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2a3bc3b423

Ali ako ima netko u hr, zasto ne tu uzeti. Ali da bas nije razlika u cijeni 3puta.

To je jedini popust koji imam...ne znam o čemu pričaš. Ajd ti lupi onda svoj sa "pravim" popustom.

Link to comment
Share on other sites

Meni to uopće ne izbacuje...to je neka valjda posebna ponuda za distributere (VPC DISTRI).

Uglavnom, ovaj iz njemacke s ebay-a dode 14kn s postarinom po spreju. Za kolko ti nudis? Jer vise nema u tokicu ponude 110kn 12komada.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom, ovaj iz njemacke s ebay-a dode 14kn s postarinom po spreju. Za kolko ti nudis? Jer vise nema u tokicu ponude 110kn 12komada.

 

Ma kakvi, ovo je jebena cijena koju imate u Tokiću. :notworthy:

 

15kn/400mL je najjeftinije što mogu ponuditi.

 

4t669x.jpg

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...