Jump to content

2.0 tfsi ispuh


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

taj miltek zgleda drama kad se skine nakon par god, mora da je je fakat jeben proizvod.. not.. a zar nismo već zaključili da je miltek engleski lasta?

 

kum je imao forge tt i bov, širi dp, decat, serijski lonac i remap na 250-260 ks, auto je režao i pucao ko veliki, tak da je po meni to sve hitanje novaca..

Link to comment
Share on other sites

Kad sam stavljao auspuh sam se naslusao kako nista osim millteka ne velja, kako cu izgubit ks/nm.. da zvuk nece bit podnosljiv itd..

Na kraju se pokazalo sve suprotno, a prosao sam 3x jeftinije.. I gle cuda dnevno radim po 100km i uopce nije glesan da bi me bolila glava il sta ja znam.

Auto na laganom gasu nije nista glasniji nego serijala, a kad ga pricepim i ocekujem da se cuje :)

 

A sta se tice lonaca i sl.. Na turbaku definitivno zadnji lonac protocni cim veci i nista vise.. makar stavio bi neki 100 celija kat tek toliko, al moram nac nesto sta mi ga nece zagusit a da ne kosta bas ko zlato

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Kad sam stavljao auspuh sam se naslusao kako nista osim millteka ne velja, kako cu izgubit ks/nm.. da zvuk nece bit podnosljiv itd..

Na kraju se pokazalo sve suprotno, a prosao sam 3x jeftinije.. I gle cuda dnevno radim po 100km i uopce nije glesan da bi me bolila glava il sta ja znam.

Auto na laganom gasu nije nista glasniji nego serijala, a kad ga pricepim i ocekujem da se cuje :)

 

A sta se tice lonaca i sl.. Na turbaku definitivno zadnji lonac protocni cim veci i nista vise.. makar stavio bi neki 100 celija kat tek toliko, al moram nac nesto sta mi ga nece zagusit a da ne kosta bas ko zlato

 

Citam nesto ove starije teme, pa da ti ne saljem PM daj napisi ovdje kako si i kod koga izveo taj posao, naravno cijenu

Link to comment
Share on other sites

Materijal je od laste, a zavario mi je jedan lik u rijeci i postavio na auto. Od luky-a frend je bio nedavno kod njega pa bas nije bio zadovoljan al cini mi se da je to bilo radi zadnjih nastavaka. Nisu se bas razumili

 

Mene je kostalo 2100kn dp fi 76 i dalje 70 do kraja sa zadnjim protocnim

Nastavke sam preselio sa starog lonca

 

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Auspuh je dosta delikatno pitanje jer nemamo iste kriterije.

 

Buka na konstantnim okretajima

Tezina

Zvuk

SPL

Ekologija

Restrikcije

Trajnost

 

Mislim da su svi proizvodi dobri u nekim segmentima, pa je tesko zakljuciti po kojim kriterijima je ocijenjen proizvod.

 

Moj osvrt na 3 Milletech auspuha, od 1-5 ocijena;

 

Buka na konstantnim okretajima - 5 - ovisi kako je izkonfiguriran setup;

- CAT, fake CAT, ravna cijev

- dB killer skinut ili instaliran

 

Sa fake CATom i dB killerom je odlicno u kabini i na straznjoj klupi.

Sa ravnom cijevi i bez dB killera je bilo malo zatupljujuce na straznjim sjedalima. Nista sto se trajno ne rijesi sa malo dynamata ili slicnog damping materijala.

 

Tezina 5 - Mille more delat i titan, ako je netko bas zainteresiran spremiti koju kilu dole.

Zvuk 5 - imam stariji model sa vanjeskim dB killerom pa mogu na brzinu napraviti da je auto neprimjetno tih. (ustvari sada je permanentno tih. Hauba zijeva kao nilski konj)

SPL 5 - dok WG nije otvoren zvuk je ful pristojan i nikada nisam imao problema sa time. Druga prica je na WOT, kada je WG otvoren do kraja. Ali opet, tako se ne vozi po naseljenom pa nije nikada bilo problema.

Ekologija 5 - CAT na V-bandu

Restrikcije 5 - jedina restrikcija je DB killer plug, koji stavljam samo kada je njegova svrha potrebna. Stoga ne vidim problem sa time.

Trajnost 5 - Mislim da to nije potrebno komentirati.

 

Noviji Valvetronic modeli su jos veca fora od ovog drkanja sa dB killerom.

Pa eto, tko voli nek izvoli.

 

Edit;

Umene (pasat :lol:) je DP, CAT (koji se skida) srednji protocni lonac, zadnji lonac i dB killer u muffler tipu.

Edited by Zeljko_M
Link to comment
Share on other sites

Znam da će se naći pamtnih koji će reći da je Mille preskup da ovo da ono - ja ga imam na 2.0 TFSI i vrijedi svake lipe, bolje od toga je moguće jedino u vidu Akrapovića, ali on ne radi custom auspuhe, pa je za to Milletech odličan izbor! Ovo sve ostalo je ko da su se djeca igrala sa auspuhom, po pitanju materijala, varova i svega ostalog.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...