Jump to content

OBD Seat Alhambra


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ma mislim da sam probao i compatibility... :(

 

mozda nekako dignem virtualne windowse 7, pitanje je oce li radit tako

 

nego da pitam, jel ima netko neki dobar link sa uputama kako podesiti neke stvari za A6 u vcds-u

 

edit: uzeo sam onaj kabel sto si mi ti poslao link

 

a mozda je do samog vcds-a, ima li gdje crackani link za skinutu da tko ima, da sad ne bauljam po torrentima i sl.

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

taj link uopce nema moj motor, google je bolji :lol:

samo moram najprije natjerat vcds da radi,

 

ma ono sto zelim samo ugasiti su pijukanja kada vrata otvorim, em pijuce, svjetla, em kljuc u bravi, em ovo em ono, ma daj kani me se.

i druge da mi otkljuca sva vrata kad stisnem, a ne samo vozaceva.

i da mogu prozore dizat spustat na daljinski

 

i ono sto me nervira je pokazivac temperature koji kad je u minusu pokaziva tocno, ali kad je u plusu temperatura, onda jedno 5-6C pokazuje vise. Iako tu moram vjerojatno senzor promijeniti. Samo nikako da nadjem manual na netu da vidim di je.

Link to comment
Share on other sites

Jel mi moze netko poslati driver da probam, kupio sam kabel i radi s neka 3 softvera koja su dosla s njim (scan master, PCMScan i ScanTool) ali mi ga VAG-com ne prepoznaje uopce, napise com port OK, interface not found. Takve sam probleme imao i s prijasnjim kablom dok mi nije jedan od llokalnih mehanicara dao svoj vag-com sa svojim driverom i to je proradilo tako da brijem da je i ovdje samo stvar u driveru. Kabel je ELM327 V1.5a, windows 7 32bit. Za pcetak hocu provjerit pravu kilometrazu na autu...navodno nije skidana ali cisto da znam na cem sam :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam drivere skinuo s neta, jer mi oni sa cd-a nisu htjeli raditi u win 8.1.

 

samo sam u google ukucao tocan model kabla i to je to, cak mislim da sam na originalnoj ross-tech stranici skinuo.

 

samo meni se vcds rusi, ne znam sto napravit.

Link to comment
Share on other sites

Ma nemam vremena, kad imas dvoje male djece onda ti je uhvatiti pola sata slobodno kroz dan nedostizno.

Digne se vcds, ali kada krenem na scan, onda bljus.

 

Ako su 32bitni, nebi trebalo biti problema. Ako nemas 2 minute za desni klik i stavit na compatibility na npr XP, onda nemas vremena ni spojit auto na dijagnostiku haha.

Na 64bit ti nece raditi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam izgubio cd s driverima i softwareom imao sam vcds 11.11 a reinstalirao sam windowse.

mi može tko poslati taj vcds er mi noviji ovaj na ross tech stranici 15.7 ne prepoznaje kabel tj pise interface not found

Link to comment
Share on other sites

ja sam izgubio cd s driverima i softwareom imao sam vcds 11.11 a reinstalirao sam windowse.

mi može tko poslati taj vcds er mi noviji ovaj na ross tech stranici 15.7 ne prepoznaje kabel tj pise interface not found

 

cek instalirao si org vcds soft 15 i spojio kinez kabel ?

 

mozes se oprostiti s njime :D

Link to comment
Share on other sites

da

 

hmmm

 

ali nisam bio spojen na net

imaš možda vcds 11.11 i drivere da isprobam?

 

po kojem linku da naručim kabel i softweare a da bude sigurno radio?

isto tako joji wifi obd2 da naručim da mi radi dijagnostika preeko lg3???

Link to comment
Share on other sites

ma neću to popravljati

nego dajte neki link od provjerenog prodavača da kabel radi da nebi naručio neki koji ne radi

 

znači i da ima noviji vcds da radi i novje aute s canbusom npr moj audi 2011 i pomogućnosti windows 7 64 bit

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...