Jump to content

OBD Seat Alhambra


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

da se prikopčam, ima tko dijagnostiku ili bar iPhone sa jailbreakom i Dashcommanderom da spojim svoj wifi ELM 327?

 

Uspio sam ga spojit al ove free aplikacije ne nalaze nikakve greške a neki dan mi upalio na 5 sekundi check engine, i ugasio lampicu i od onda ne pali... pa da provjerim sa pravom aplikacijom/dijagnostikom jel ostlao šta zabilježeno...

 

@dex imam ti ja elm 327 wifi pa navrati koji dan do mekpersa, dam ti, probaš jel ti radi, vratiš za par dana kad si riješiš

Link to comment
Share on other sites

@dex imam ti ja elm 327 wifi pa navrati koji dan do mekpersa, dam ti, probaš jel ti radi, vratiš za par dana kad si riješiš

 

Probali smo već kod mene kod garaže, a ti možeš doći pa da vidim da li ti Torque može iščitati šta.

Link to comment
Share on other sites

ja imam onaj bluetooth obd adapteric, ali da li mogu s njim raditi ista pametnije osim citati sa torqueom?

 

kao recimo mijenjati postavke u autu, tipa centralnog zakljucavanje, itd. ? koji software moram nabaviti da bi to mogao sa laptopa raditi? ako je to uopce moguce?

Link to comment
Share on other sites

ja imam onaj bluetooth obd adapteric, ali da li mogu s njim raditi ista pametnije osim citati sa torqueom?

 

kao recimo mijenjati postavke u autu, tipa centralnog zakljucavanje, itd. ? koji software moram nabaviti da bi to mogao sa laptopa raditi? ako je to uopce moguce?

 

Sa Torqueom ne možeš.

Link to comment
Share on other sites

znam da ne mogu sa torqueom, s njim mogu samo one pizdarijice gledati.

 

ali mene zanim da li mogu iskoristiti ovaj obd adapter za pravi vagcom, vcds ili kako se zove preko bluetootha?

 

Ne mozes. Kupi kabel za 10-15 dolara i moci ces sve do 2005.

Link to comment
Share on other sites

Za svoj audi A6 C5, 2004g.

Bilo koji KKL kabel ("plavi" kina kabel) bi ti trebao raditi. Hexcan ti stvarno netreba, osim ak se ne mislis upgradeat uskoro, ali tako i tako kosta kikiriki, pa ga za skoro iste pare prodas kasnije. Za svaki slucaj pitaj sellera, ali mislim da je to sto trebas: http://www.ebay.com/itm/VAG-409-1-OBDII-USB-Auto-Diagnostics-Scanner-VCDS-Software-for-VW-Audi-New-/261829545995?hash=item3cf641d00b&item=261829545995&vxp=mtr

 

Radi sa XP, Vistom, Win7 pa cak nekima sa W8 (compatibility se podesi) bitno je samo da je za 3xx verziju 32bitni OS, a za 409 mislim da cak ide na 64bit OS. Ako ne dobijes VCDS sa kabelom, cimni me na PM pa ti posaljem.

Jedino treba wifi ugasiti kada se koristi kabel, cisto da nebi bilo kasnije ponovnog narucivanja kabela.

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo od kineza VCDS 12.12 - hoce li mi radit na win 7 (x64)?

Tamo na CD.u sam pronasao VCDS 11.11.6 i vcds 12.12 - sto je bolje instalirat?

 

Ima tamo na cd.u jos neki Mprog3.0 - cemu tu sluzi?

 

Kojim redosljedom instaliram - drajvere pa VCDS? Mora li kabel biti ukopcan za to vrijeme instalacije?

 

ajde pomozite, hvala!

Link to comment
Share on other sites

ja narucio onaj kabel sto je pekx stavio, sad trebam upute sto kako :D

 

htio bi si ugasiti da ne moram dvaput stiskati otkljucavanje da mi otkljuca sva vrata, i da mogu na daljinski prozore i retrovizore zatvorit...

 

a i sigurno se moze jos toga

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...