Jump to content

MINI Cooper S - problem; ideja


Recommended Posts

Našao sam jučer prvi problem. Malo je bio mrak jer sam to radio na parkingu u 23.30h.. uglavnom imam dosta vode ispod tepiha i vozačkih nogu..naravno primjetio sam to i prije ali je vani bila kiša pa sam mislio od nogu, a imam preko i tepih pa to nije bilo odmah vidljivo..

 

Uglavnom snop žica u vodi..

 

Preko vikenda će komplet unutrašnjost izvaditi i vidjeti od kud da voda.. (mislim da mali kiler nije)

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

zaštopan odvod u vratima, guma na vratima ...

zaštopan odvod ispod šajbe pa vode ode kroz ventilaciju ...

šiber imas ?

 

Odvod trebam vidjeti..guma je ok..odvod ispod šajbe treba vidjetu..šiber hvala Bogu nema :D

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom snop žica u vodi..

 

Preko vikenda će komplet unutrašnjost izvaditi i vidjeti od kud da voda.. (mislim da mali kiler nije)

 

da je unutarnji kiler pustio osjetio bi se antifriz,slatkasti miris i šajbe bi bile maksimalno zamagljene/masne

 

Kako je petar rekao najčešće je poštopana neka cijev od odvoda ili se izmakla iz ležišta

 

 

edit: kolegin je strunuo na donjemdijelu šajbe i isto je voda ulazila 2005 god auto

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

da je unutarnji kiler pustio osjetio bi se antifriz,slatkasti miris i šajbe bi bile maksimalno zamagljene/masne

 

Kako je petar rekao najčešće je poštopana neka cijev od odvoda ili se izmakla iz ležišta

 

 

edit: kolegin je strunuo na donjemdijelu šajbe i isto je voda ulazila 2005 god auto

 

Znam..imao sam takav problem na jednom autu prije 10god. ali prva pomisao mi je bila to ili stražnja šprica za šajbu..da negdje pušta ali nije jer ide sa kontra strane..

 

Vjerojatno je neki odvod jer nije trul oko šajbe nigdje.. ali da vole trunut, vole :) (imam točku na pragu tj napuhnula se boja..moram to rijesiti)

Link to comment
Share on other sites

Našao sam jučer prvi problem. Malo je bio mrak jer sam to radio na parkingu u 23.30h.. uglavnom imam dosta vode ispod tepiha i vozačkih nogu..naravno primjetio sam to i prije ali je vani bila kiša pa sam mislio od nogu, a imam preko i tepih pa to nije bilo odmah vidljivo..

 

Uglavnom snop žica u vodi..

 

Preko vikenda će komplet unutrašnjost izvaditi i vidjeti od kud da voda.. (mislim da mali kiler nije)

Kaj sam ti rekao....

Link to comment
Share on other sites

Meni se slična stvar desila na Civicu kad su mi se zaštopale one cijevčice od klime pa se pod od suvozača natopio vodom, lokva doslovno, al ja nisam imala probleme sa kratkim spojem fala bogu.

Neki dan imala isto problem sa vodom, kak je kiša padala danima, ušla između svjećice i bobine, auto počeo trokirat, gledam koji mu je sad bog.. Počistili, posušili, sad je sve 5.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...