Jump to content

Reparacija kompresora auto klime


Recommended Posts

Isti problem imam i ja.....novi kompresor me ispadne 2-3kkn a reparacija oko 1800....

 

navuci rabat i novi uzmeš,lako moguce da ce riknut pod garancijom...rene koliko ih je uzeo ziher ima ogroman rabat :D

Link to comment
Share on other sites

a koji auto i kaj točno bi radio?? tj kaj ne valja s tim tvojim?

Astra 1.6 55 kw 2000g.

 

Klima kod bivseg vlasnika nije uopce radila, kad je poslozen sistem prije par dana kompresor poceo cviliti dok je radio i onda prestao cviliti i raditi nakon 10 min.

Link to comment
Share on other sites

navuci rabat i novi uzmeš,lako moguce da ce riknut pod garancijom...rene koliko ih je uzeo ziher ima ogroman rabat :D

Uh...ja sam spizdio 5kkn samo na kompresore kroz 7god i još nekih 2kkn na reparacije 2 OEM kompresora. Katastrofa. :doh:

 

Pročitajte mi brojeve sa kompresora pa javim cijene.

Link to comment
Share on other sites

Da, meni je Hrastinski rekao preko telefona 1500 pa kad sam došao tamo na dijagnostiku je naraslo na 1800 i to je kao upitno... možda bude i više...

 

ne kužim, jer kompresor radi dobro, samo što slini ulje... znači treba ga samo predihtati, ne potpuno reparirati...

Najradije bi to sam napravio... samo da znam di naći neki reparatur set.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Astra 1.6 55 kw 2000g.

 

Klima kod bivseg vlasnika nije uopce radila, kad je poslozen sistem prije par dana kompresor poceo cviliti dok je radio i onda prestao cviliti i raditi nakon 10 min.

 

ja san moga reparira nekidan oni imaju manu da in izgori špula ( kumplug) 700kn je zamjenska špula a ruke neman pojma

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rastavio i predihtao par komada, stvarno vrlo lak posao. Jedino sto dosta vremena oduzme skidanje kuplung remenice bez origigi alata (bar na fijatu).

Steta je placati reparaciju ako je kompresor dobar. Taj ko ga otvori kad vidi da je sami kompresor u redu bude ga predihtao i naplatio kao da ti je reparirao kompresor, a ustvari ga je predihtao. Fina lova za sat vremena posla :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rastavio i predihtao par komada, stvarno vrlo lak posao. Jedino sto dosta vremena oduzme skidanje kuplung remenice bez origigi alata (bar na fijatu).

Steta je placati reparaciju ako je kompresor dobar. Taj ko ga otvori kad vidi da je sami kompresor u redu bude ga predihtao i naplatio kao da ti je reparirao kompresor, a ustvari ga je predihtao. Fina lova za sat vremena posla :)

 

di si nasao dijelove?

Link to comment
Share on other sites

Na zalost nigdje, pa sam krpario. Sva sreca da je funkcioniralo :)

Jedino sam gumice dao raditi. Prvi put nije bilo dobro pa sam opet isao raditi i onda je ispalo ok. To mi je bivsi radnik furao u cini mi se Palmoticevu ulicu u neku staru radionu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...