Jump to content

DPF problem - Mazda 3


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Definitivno cipoteka, samo hocu prvo skinut DPF da prodise kak spada.

 

BTW ti si na svom Leonu skinuo?

Moj nema dpf po defaultu...

 

Po Sedoxovom web-u, tvoj ide na 230ks bez modifikacija...brutalno

Edited by Lovrek
Link to comment
Share on other sites

Osim eventualnog sranja s tehnickim, ako se sve sredi softverski kak spada, nema kaj bit kaj ne?

A popeo mi se na k sa regeneracijom odnosno pokusajima iste, ne znam koliko ga jebe ako se auto ugasi dok pokusava radit regeneraciju?

 

Ujutro mi se auto ne stigne zgrijat do posla a skuzim po okretajima da ovaj drka. I onda ugasim auto a ventilator zuji jos neko vrijeme.

 

Frka me da se ne zastopa sav pa me pocne jebat sa safe modom, to ce me onda kostat i vise a realno nema razloga da ga zadrzim.

Edited by Xman
Link to comment
Share on other sites

Osim eventualnog sranja s tehnickim, ako se sve sredi softverski kak spada, nema kaj bit kaj ne?

A popeo mi se na k sa regeneracijom odnosno pokusajima iste, ne znam koliko ga jebe ako se auto ugasi dok pokusava radit regeneraciju?

 

Ujutro mi se auto ne stigne zgrijat do posla a skuzim po okretajima da ovaj drka. I onda ugasim auto a ventilator zuji jos neko vrijeme.

 

Frka me da se ne zastopa sav pa me pocne jebat sa safe modom, to ce me onda kostat i vise a realno nema razloga da ga zadrzim.

 

zasto samo ne odes na autocestu i raspuses to?

Link to comment
Share on other sites

Nece mu to pomoci, mora odradit regeneraciju. I ok, postoji procedura kojom je pokrenes al kaj cu drkat po obilaznici svako toliko da bi auto radio kak spada? Po ljeti sam dosta po autoputu i to nece bit toliki problem. Al svejedno, ako nema negativnih strana micanja, radje ga izvadim.

Link to comment
Share on other sites

Nece mu to pomoci, mora odradit regeneraciju. I ok, postoji procedura kojom je pokrenes al kaj cu drkat po obilaznici svako toliko da bi auto radio kak spada? Po ljeti sam dosta po autoputu i to nece bit toliki problem. Al svejedno, ako nema negativnih strana micanja, radje ga izvadim.

 

Mozda mu se to neda raditi svakih tjedna dana? Skinuo dosta dpf-a na mnogo autiju i svi zadovoljni. Neznam niti jednog covjeka koji je zalio za DPF-om.

 

nisam znao da se to tako cesto mora...bi li se popravilo to s mapiranjem? tj. da onda ne moras tako cesto raditi regeneraciju

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da se to tako cesto mora...bi li se popravilo to s mapiranjem? tj. da onda ne moras tako cesto raditi regeneraciju

 

Moze se, ali treba skratiti zivotni vijek turbine i smanjiti moment u dijelu di turbina spoola.

Link to comment
Share on other sites

Nece mu to pomoci, mora odradit regeneraciju. I ok, postoji procedura kojom je pokrenes al kaj cu drkat po obilaznici svako toliko da bi auto radio kak spada? Po ljeti sam dosta po autoputu i to nece bit toliki problem. Al svejedno, ako nema negativnih strana micanja, radje ga izvadim.

 

kaj ti nije pod kreditom/lizingom auto???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...