Jump to content

T: Info stražni lip Golf 6 GTI


1e0n

Recommended Posts

Frajer me pokupio na prakingu i uteko. Uspio sam ga naći i rješio štetu preko njegovog AO u ovlaštenom servisu gdje sam inzistirao da se vozilo dovede u originalno izdanje.

 

Auto mi je vraćeno s sivim zadnjim lipom umjesto crnim. Ovlašteni me uvjerava da je to to i da više nema crnih lipova nego su sada te boje.

"5K6.807.521. H" je skinuti crni lip i navodno je isti broj i na ovome.

 

Tko mi može provjeriti van RH kakva je situacija kod njih? Naprosto mi nevjerojatano zvuči podatak da su promjenili boju platika na vozilu ovog cjenovnog ranga.

 

Evo loše slike - čep je crn (a iz 2009. je) a plastika izgleda ko da je 10 godina bila na suncu. Tu se dosta loše vidi ali kada je plastika pored plastike to je strašno...

 

BEMtuWq.jpg

Link to comment
Share on other sites

"prerasao" sam sve na prošlom autu. Na ovome mi je mrsko 100kn potrositi za upgradeove. Stavio sam gore sve sto zelim.

 

Ne, ozbiljno, hocu provjeriti informaciju ako netko ovdje radi u ovlaštenom u ZG ili ima kontakt preko granice jer je prica ovlaštenog kod mene u gradu nevjerojatna.

Čak sam sklon vjerovati da je to mišljenje u RH i da imaju pun lager ovih sivih a da vani mozes naruciti i crne.

Link to comment
Share on other sites

Dostupan je u bojama, tebi treba satin black ako se ne varam:

 

Edit: sjebo sam, ovo je za R-line, a ne GTI. Potrazim pravi broj sutra, ali i za H varijantu izbaci available in colors.

 

VGxuUfY.png

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Rider, naručen je po kataloškom koji je bio na originalu i dobiven je sivi.

Očigledno pored kataloškog koji je uštampan na difuzor postoji i kod boje a to u servisima/centrali ne znaju ili stvarno ne postoji više.

Link to comment
Share on other sites

 

pa sivi je 130 funti a crni 110, znaci prodaj sivi, kupi crni i zaradio si 20 :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...