Jump to content

Premium auto centar - Varazdin


Sasaa

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nemam nikakvog iskustva,ali realno sve kaj prodaju su novi auti iz uvoza,dakle sve kaj je provjerljivo po broju sasije....sve se auto sa mobile.de ......dakle on su zapravo samo prijevoznici/uvoznici.

 

Ako tak nesto kupujes vidi i auto-klik.net u zg.....imaju dobre cijene,brzi su i jednostavni

Link to comment
Share on other sites

Pa cuj, testne bas i ne mozes probat, jer sve sta je neka malo bolja oprema i motor nema niti izlozeno po salonima, a kamo da ima testni. Nego ono znas kako auto izgleda, vidio si puno slika i recenzija na internetu, pa ti u salonu prodaju auto po katalogu, sjedala/navlake/opremu biras po katalogu.

Link to comment
Share on other sites

Sve preporuke za autokuću. Decki ljubazni i susretljivi, nema skrivenih mana, varanja s km i ista slicno.slike svih sitnica i ostalo, dostupni od 0-24

Kupio kod njih jedan auto i od mene 5+

A sto se tice kupnje rabljenog automobila bez da ga vidis, ne slažem se s tim... To su novi auti (stari par god) i tu nema nikakvih velikih iznenadjenja!

A u danasnjem svijetu da su ikoga kanili prevarit sutra bi odmah bilo na svim portalima tako da mislim da nema brige!

Edited by perovk_1988
Link to comment
Share on other sites

Pa cuj, testne bas i ne mozes probat, jer sve sta je neka malo bolja oprema i motor nema niti izlozeno po salonima, a kamo da ima testni. Nego ono znas kako auto izgleda, vidio si puno slika i recenzija na internetu, pa ti u salonu prodaju auto po katalogu, sjedala/navlake/opremu biras po katalogu.

 

Sve stoji...ali taj auto je nov, nije vozen, ima jamstvo itd. Mozes probati nekog drugog da vidis jel ti pase pozicija za volanom itd...a sta se auta tice nemas dilema ni straha jer je nov. Ovdje su auti rabljeni i kupis ga na neviđeno...ne znam, mene bi to bilo malo frka.

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da nema iznenadjenja ali ako ima kakvu skrivenu manu ili sl pa sigurno to necete vi primjetit?!?

Pod tim nemislim razbijen ili nesta jer oni ne prodaju lose i udarane aute

Kad mi tako neko krene mudrovat ubio bi se! Kupi onda hrvatski auto najskuplji u oglasu od prvog vlasnika i ficukas

Šta npr tebe može na autu iznenadit što bi ti pri pregledu vozila mogao primjetit

Edited by perovk_1988
Link to comment
Share on other sites

Ako je tebi "mudrijanje" kad je netko malo skeptican ako treba iskrcati 50-60 ili vise tisuca eura za rabljeni auto iz inozemstva koji nikad nisi vidio, upalio, čuo, dignuo, provozao...onda ili ležiš na novcima pa ti je to sića ili si naivac i slijepo vjerujes ljudima i svemu sta ti netko kaze. Nemam drugog objasnjenja...

 

Jebote...preko foruma (!!!!) vise ne mozes kupiti fakin' felge od 500 eura bez da ih dobro pogledas, zavrtis na balansirki itd...a sad odjednom nije bed dati 50-60 tisuca eura nepoznatom covjeku/firmi za rabljeni auto koji nikad nisi vidio. Svasta...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam o cemu pricate?

Kupio sam tamo x5 2007

Ja vidim oglas i zovema krecem odmah vidjet auto, prodavac kaze nemojte kretat dok vam ne pošaljem slike svih oštecenja bla bla ... Vidis da su ljudi normalni

I nakraju je auto bio apoteka!!

 

Ja vas pitam jednostavno, koju cete vi to skrivenu manu otkriti ako pregledate auto?

Otkrit cete da ce lanac puknit na 160tkm ili sta to?

Ako neko kuzi da ga vozim kad kupujem auto da mi pregleda sve

 

A druga stvar mene kad tako neko maltretira preko oglasa, daj ovu sliku onu odmah odustanem jer nemam vremena za natezanja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...