Jump to content

P: Gume po VRHUNSKIM cijenama, svih marki i dimenzija (iz usluge)


Branx

Recommended Posts

Branx, poslao si mi cijene za gume na Face chat. Pitanje. Imam dvije gume Nokian Z G2 225/40/18, dosle su potpuno nove sa Astrom iz Svabije u 10/2013. kad su i skinute sa felgi. E sad, posto sam ja alergican :lol: na razlicite gume na autu, stavio sam ih na Njuskalo da ih prodam...

 

Dali mozes nabaviti jos dvije takve gume, taj model u toj dimenziji? Grazias :thumbsup:

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Branx, poslao si mi cijene za gume na Face chat. Pitanje. Imam dvije gume Nokian Z G2 225/40/18, dosle su potpuno nove sa Astrom iz Svabije u 10/2013. kad su i skinute sa felgi. E sad, posto sam ja alergican :lol: na razlicite gume na autu, stavio sam ih na Njuskalo da ih prodam...

 

Dali mozes nabaviti jos dvije takve gume, taj model u toj dimenziji? Grazias :thumbsup:

 

Nema te gume u toj dimenziji više, možeš dobiti Nokian zLine, ako ti odgovara...

NOKIAN zLine 225/40R18 92Y XL ...

699 kn

 

 

275/35/20

R1?

 

Za cash:

1P1Iokxl.jpg

 

VPC sa R1:

FzsXI33l.jpg

 

 

Felge nemas u ponudi?

 

Ima, komplet Momo zastupstvo, plus replike za sva vozila. Ali za upite o felgama najbolje direktno čovjeka nazovete i pozovete se na mene.

Link to comment
Share on other sites

Molim na pm gume danas koje imas u dimenziji 235/35/19

Moze i tu kako god

Hvala

 

Evo sine, na skladištu ili max 2 dana, za avansno plaćanje je i besplatna dostava:

 

5gNehycl.jpg

 

Ako možeš čekati, od drugog dobavljača ali 7 dana isporuka i nema dostave besplatne, samo primjer:

 

veHLHnTl.jpg

 

Usporedi si cijene, ako imaš konkretnu gumu koja te zanima i sigurno kupuješ, javi, može se na nekim od premium tipa Michelin ili Conti dobiti od ovog drugog dobavljača povoljnije nego što je na prvoj slici. Samo kažem, onda je 7 dana.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...