Jump to content

Hybrid Turbo- 1.9cdti /Jtd


Recommended Posts

Evo upute znači ovako:

-kupite billet compressor wheel, mora pasat na vašu turbinu znači prvo pogledat koji su brojevi turbine. Na ebayu prodaje onaj neki japanac kingawa isprobani su i dobri su

ili se javite facebook.com/skillaturboss/ ovakav je na puntu znači izdržava čuda, on čak može to sve složit i poslat vam gotov core sa pojačanim ležajevima, cijene samo za billet su oko 100€

-onda u hrv to namontirate kako kimi kaže najbolje na novi core ili friško reparirani turbo

-onda odfurate negdje balansirat, to je cirka 400kn

-odfurat kod nekog da iztokari poklopac za novi kompressor (javite meni ako neznate di) ca 250-300kn (ovak nekak se to radi:

)

-namontirat na auto i mapirat za više zraka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Svidjalo se to tebi ili ne, DA.....JEDINI!!

BTW, Nemam K24 kuciste za tvoju turbinu i nemam pojma gdje ga nabaviti.

Ti!

Samo ti, trebaš mi, moja ljubavi... lol

 

Tnx, jbg, izgleda da je taj dio naj teže pronaći. A većina pukne na istom mjestu.

Link to comment
Share on other sites

Da, injace se kucista tokare odokativnom metodom:rofl:

 

Naravno da bi tu cnc obrada bila puno zahvalnija, no nebiš vjerovao postoje ljudi koji stvarno mogu napraviti kružnicu sa dvije manualne osi. Nisam niti ja vjerovao dok nisam vidio tipa kako sa koordinatnim stolom radi luk i to pravilan luk. I frajer se još smije i provocira; šta vi nemožete ovako??? LOL

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ja sam čovjeku jedini nešto konkretno ponudio, svi ostali samo kenjate.

 

uglavnom da trebalo bi to na cnc napravit, recimo kod Rimca -

 

Brijem da i Mille to odradi ako treba. Ima i on pile od stroja!

 

Edit: Damn, a samo sam refreshao stranicu! Bit ce da je to neki bug u iOS 10.

Edited by Zeljko_M
Link to comment
Share on other sites

Vidi se lijepo da lik isprobava svako malo.

Imate na yt malo vise filmica od istog lika pa pogledajte

 

Ako se nabavi/napravi oblik usisne propele i zna toleranca koja mora bit između kucista i propele stvarno nije problem izglodat il potokarit na cnc-u

Link to comment
Share on other sites

 

I ja sam u tom topicu Mikiju izljubio noge, a sada on meni ne uzvraća ljubav... Miki, Miki...

 

Di si stari prijatelju?

Sidi kraj mene.

Vidija sam ljubav tvoju

noćas bez tebe.

Ne govori ništa na nju,

ja još volin je.

Ne diraj mi ljubav moju,

ne mogu bez nje.

 

Ne diraj moju ljubav,

ne diraj moju bol.

Previše je suza bilo

u životu mom.

Da vrime rane liči,

ne mirin se sa tin.

Znan da samo ona može

moju sriću vratiti.

Wosh Wosh wrrrrmmmm

:D

Link to comment
Share on other sites

Miki je OK lik, a vi ga svi *ebete bezveze

 

seru pa ga kasnije svi mole da popravi i slozi ,ako trebam kaj oko turba odem odma njemu

 

- - - Updated - - -

 

Miki je OK lik, a vi ga svi *ebete bezveze

 

seru pa ga kasnije svi mole da popravi i slozi ,ako trebam kaj oko turba odem odma njemu

Link to comment
Share on other sites

Naravno da bi tu cnc obrada bila puno zahvalnija, no nebiš vjerovao postoje ljudi koji stvarno mogu napraviti kružnicu sa dvije manualne osi. Nisam niti ja vjerovao dok nisam vidio tipa kako sa koordinatnim stolom radi luk i to pravilan luk. I frajer se još smije i provocira; šta vi nemožete ovako??? LOL

 

Može se to i na klasici odraditi samo treba biti pravi majstor i nerazjahana mašina

Link to comment
Share on other sites

Intersantno je kako ljudi pisu o stvarima o kojima nemaju pojma i bagateliziraju tudje znanje i tudji posao.

 

Bas bi volio vidjeti tog tokara koji ce napraviti ovakav profil kucista i to ..................rucno.:drink:

S tim da svugdje po profilu (sva 3 radijusa i izlazni kut) bude tocno 0,35mm i da sve to skupa bude na pravoj "visini" kad se CHRA stavi u kompresorsko kuciste, jer bez toga, taj posao ne vredi .......nista.

Zasto nista? Vrlo jednostavno, zato jer su gubitci ogromni ukoliko kompresor ne prati profil kompresorskog kucista.

 

kompresor.jpgpic hosting

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...