Jump to content

Ljepilo za tkaninu/tapecirung?


Recommended Posts

bauhaus mi je zanimljiv osim zbog cijene zbog tog kaj mi je 3 minute od firme, odem odmah po njega ak valja. a to što trebam lijepiti nije viseće pa ne treba bit neko extra ljepilo.

 

ako si je dejanR time slagao takve stvari i drži, idem po to

Link to comment
Share on other sites

ja sam lijepio krovni tapecirung s bisonom, evo 5 godina bez greške.. nisam koristio sprej nego ljepilo iz kantice, ali vidio sam sprej u bauhausu ili tak nečemu..

 

ne mora biti sprej, lagano obje plohe premaži kistom i nakon par minuta zalijepi tkaninu..

 

f02658f4.jpg

 

LG-D855 on Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

evo u recent pickups baš sam uzeo taj bison ali u spreju, skuplji je dosta ali lakše se raspršuje. ako bude ok lako onda negdje probati s tim iz kantice. tkanina je dost tanka pa nisam htio riskirat da kistom napravim predebeli sloj pa da mi probije kroz tkaninu

 

b918ad6d994938883f6756ca5a40b67f.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako je tanka, onda bolje sprej.. meni kutija sprejeva ne bi bila dovoljna jer sam lijepio materijal sa spužvicom direkt na stari tapecirung, pa sam prije samog ljepljenja morao ljepilom impregnirati stari tapecirung jer upija kao lud..

 

s ovim nećeš imati problema, tkaninu koju ne želiš slučajno zaprskati ljepilom prelijepi pik trakom.. ?

 

LG-D855 on Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

nisam ja panj nego si ti premalo na forumu :P

 

S obje strane je ovak bilo

 

793ac53dd9be6ebf646ce257beca5086.jpg

 

Jedna

 

b502c5c3a6d1280d36f04d18062c5352.jpg

 

I druga

 

c79bdf0ad0cc26b83fd983e6f97e9cd3.jpg

 

Montaža kad stegne do kraja ak bude dobro

 

Mogao sam si dat i vise truda al ok je, vidjet cemo kolko dugo bude ok, nemam bas iskustva kolko ljepila stavit mozda sam premalo mozda previse...ionak je u planu to sve dat pretapecirat kak spada

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Eo ja isproba ovo bison ljepilo u spreju danas za krov i nevalja, s tim da mozda i nije 100% do toga, jer sam krov lipija dok je na autu, pa neznam jel to bas po ps.

najbolje bi bilo skinit krov, pa tapecirung, dobro nasprejat, lipo navuc tkaninu u ostavit da se osusi...

Ovako sam skinija dio naspreja i nazad izpegla lipo i nakon 10-15 min opet pada krov

Edited by MarioST
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
bump
danas sjednem u alfu, a ono tkanina sa krova visi do poda
neka nedavna iskustva, koja su ljepila sad aktualna?
67f1fc2da4353965f352426c0ba0e52b.jpg

Preporuka

Auto tekstil d.o.o
Sl Brod

Uvoznici su i tkanina
Msm da nemaju web, ali na face su aktivni

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...