Jump to content

Golf 4/Bora/A3/Octavia/Leon/Toledo, mikroprekidac u vratima


Recommended Posts

Neki strujic ce mozda znati - Golf 4/Bora/A3/Octavia/Leon/Toledo, mikroprekidac u vratima, da li se mora narucivati nova brava ili se moze naruciti/popraviti sam mikroprekidac?

 

Brava radi normalno, unutarnje svjetlo ne radi kada se vrata otvore i ne pisti kada svjetla ostanu ukljucena, pretpostavka je da je problem u mikroprekidacu, a ne u necemu drugome...

 

Nasao sam i ovo gdje je u lemovima bio problem, a mikroprekidaci su bili OK:

 

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1542461

Link to comment
Share on other sites

aj ako nadjes koga u karlovcu/zagrebu da bi to odradio da posaljem staroga da mu rijesi vrata.

 

i uz navedeno, auto ne kuzi kada otkljucas i otvoris vrata da si zapravo i otvorio vrata fizicki pa se sam zakljuca ponovno.

 

Nasao sam, ali taj preporucuje cijelu novu bravu koja je nesto ispod 1000 kn... A sam mikroprekidac je nekih 10 kn, ili ako je u pitanju lemljenje - trosak struje :) Doduse citam da su neki popravljali, pa im se ubrzo opet pokvarilo...

Link to comment
Share on other sites

Imam ja kataloski mikroprekidaca, rijesis sam u 2 sata sve za 10 dolara.

Searchaj moj nick i pojam kataloski, Kegalju sam slao ne tako davno.

 

Nasao, hvala :thumbsup:

 

Iako koliko vidim to je najobicniji mikroprekidac koji u chipoteci kosta par kn...

Link to comment
Share on other sites

Rjesio sam vise puta te brave, i bude hladni spoj na tiskanoj plocici.. Tako da nemora znaciti da je samo mikro prekidac, btw imas 3 komada mikro prekidaca u bravi

 

Skini bravu pa mi je posalji i sredim tu ju

 

Sent from Nokia 3310

Link to comment
Share on other sites

Rjesio sam vise puta te brave, i bude hladni spoj na tiskanoj plocici.. Tako da nemora znaciti da je samo mikro prekidac, btw imas 3 komada mikro prekidaca u bravi

 

Skini bravu pa mi je posalji i sredim tu ju

 

Sent from Nokia 3310

 

Hvala, ali naruciti cu ovu s ebaya :)

Link to comment
Share on other sites

Znas kod GP-a di ti je igraonica Mali carobnjak i Frizerski salon?

Pored ti je garaza..tamo sam vozio Alteu kad je otisla kontakt brava

0959000368 Grom servis

 

Znam... Mislio sam da oni klime popravljaju :)

 

U svakom slucaju ovu narucujem sa neta, a mozda i sam ugradim, ovisi o vremenu vani :)

Link to comment
Share on other sites

vec kad je otvoren topic, frendu na ibizi 6L steka zakljucavanje/otkljucavanje u vratima, vise ne radi nego radi, ima smisla da rastavljam brave i probam popraviti ili treba nove brave

 

Ne znam, ali evo, ima tih brava jeftino i u HR:

 

https://www.silux.hr/proizvodi/karoserija/sigurnosni-sustavi/brave/264315/brava-vrata-unutarnja-seat-volkswagen

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...